Skocz do zawartości
Wincenty

Aktualizacja systemowych aplikacji od Sony

Rekomendowane odpowiedzi

Wincenty

Jak wiadomo w Lolipopie zniknęła ikonka do aktualizacji systemowych aplikacji od Sony.

Dziś rano wyskoczyło mi info że jest do zaktualizowania Wideo, usunąłem to powiadomienie na póżniej, teraz mały problem

Otóż chciałem to zaktualizować i nie wiem czy dobrze to robię, wchodzę w:

Ustawienia ---> Informacje o telefonie ---> Aktualizacja oprogram. ---> daję na Odswież i nie mam nic

Pytania. Jak to się teraz odbywa?? Jak zrobić by pojawiło się znowu powiadomienie o dostępnej aktualizacji aplikacji?

Ps: Wipe odpada, był wykonany zaraz po wgraniu nowego FW, wszystko ustawiane od nowa nie przywracane! Wszystko działa poprawnie. :)

Edytowane przez Wincenty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin

W LP za aktualizacje odpowiedzialna jest apka What's New. Wejdz w nia i kliknij kreski w gornym lewym rogu i potem Aktualizacje.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wincenty

Konkretna i szybka odpowiedź! :D

A jak zrobić by po przytrzymaniu przycisku Home pojawiało się What's New? Tak było na KK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie Whats New działa jakoś średnio w moim odczuciu. Wczoraj była aktualizacja aplikacji "Wideo". "Whats new" jej nie wykryło. Dopiero po wejściu w "Ustawienia" -> "Informacje o telefonie" -> "Sprawdz aktualizacje" -> "Odśwież" pojawiło się info, że jest aktualizacja i dopiero trzeba było wejść w "Whats New", żeby ją pobrać. Ogólnie dziwne działanie, wolałem poprzedni sposób.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A po co w ogóle aktualizują wideo ? A także Muzyka, Keep, Szkic, Dysk, Zdjęcie ?

No po co, jak działa to po co coś wymyślają ?

Ja odrzucam wszystko, skoro działa to po co mi problemy, schrzanią coś i ja będę się z tym bujał.

Lepiej zajęli by się aktualizacją aparatu, żebyśmy się nie musieli wstydzić przed konkurencją tańszą o 3 razy, która robi Aparatem Sony lepsze fotki.

Mam nadzieję że skoro nie aktualizują zdjęć, muzyki lub wideo to nie przestaną mi działać te aplikacje ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi