Skocz do zawartości
matteom5

Kilka pytań odnośnie LG G4 Stylus

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie mam 5.0.2 chodzi płynnie aby nie przechwalic Na pytanie o łatki bezpieczeństwa otrzymałem odpowiedź że na razie nie przewidują

Wysłane z mojego LG-H635 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bencyk

Posiada ktoś jeszcze ten telefon i podzielił by się opinią ? Szczególnie jak wygląda sprawa z zamulaniem telefonu przy kilku otwartych aplikacjach ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedyna minus jaki zauważyłem to ze telefon czesto ubija zminimalizowane apki mimo duzej ilosci wolnego ramu poza tym super telefonik. Odnosnie roota nie ma na razie mozliwosci zrobienia probowalem Wszystkiego. A jeszcze odnosnie aparatu jesli ktos robi duzo zdjec telefonem to ten telefon sie do tego nie nadaje brak stabilizacji obazu jest bardzo odczuwalny

Edytowane przez ari1988

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panie i Panowie,jak mozna w nim wyłączyć podwójne tapniecia w ekran ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posiadam go i moge go bardzo pochwalić, po przesiadce z g2 mini to wielka zmiana, mam na mysli glownie rozmiar Jesli nie lubisz duzych telefonów, to odradzam jego zakup. System chodzi ok, zdarzaja sie zwiechy ale jest to spowodowane tym ze urzadzenie jest zbyt swieze i potem beda wydawac kolejne fałki (v10) zeby dojsc do perfekcji jak to mówią:) Aparat świetny przedni jak i tylni, laserowy autofokus cos tam pomaga, zdziwil mnie tryb seryjny bo robi tak szybko zdjecia ze nienadazam liczyc ;) Głosnik rownie jest świetny,czysty,glosny czego chciec wiecej:)) Ogolnie polecam telefonik w 100%. Telefon fakt faktem ubija aplikacje, ale jest to spowodowane tym ze ma 1gb ramu a duzo na karku zeby uniósł to wszystko, no i zeby nie tracic przyjemnosci z użytkowania postanawia ubijac niektore aplikacje ktorymi sie nie zajmujemy ;) Co by tu jeszcze... Jesli masz pytania, pisz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panie i Panowie,jak mozna w nim wyłączyć podwójne tapniecia w ekran ??

jak zablokować tapnieciem bo muszę wygasić LG tylnim przyciskiem??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To Ty masz to wyłączone? ja na szczescie uproralem sie z tym problemem i wylaczylem sobie to stukanie poprzez aplikacje AnuCut , ktora dostepna jest w sklepie play, po zainstalowaniu tej aplikacji wchodzisz w 3 opcje tj. Activity bodajze, wyszukujesz sobie opcji 'wlacz ekran' , wiem jest ich masa ale wystarczy wjechac na W i juz mamy :) Następnie klilasz na ta opcje, po czym tworzysz skrót na pulpicie do tejze aplikacji i potem w nia wchodzisz i zaznaczasz sobie czy chcesz miec ta opcje aktywna badz i nie :) mam nadzieje ze chodziło ci o to

Edytowane przez kamil79123
    Usuwam zbędny cytat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A po co wyłączać tą opcję? Dla mnie jest ona tak wygodna, że na każdym telefonie i tablecie, z przyzwyczajenia, stukam w ekran :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ma a jak tak to jak wlaczyc wybieranie głosowe?

Pozatym telefon kupiony w sklepie dziala ok. Mam go w sieci orange.

Pojawia mi sie tylko nastepujacy problem ( nie wiem czy wina operatora, tel, czy systemu) ale podczas rozmow raz na jakis czas w trakcie rozmowy przestaje slyszec rozmówcę ale połączenie sie nie zrywa.

Ma ktos tak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi