Skocz do zawartości
maxprzemo

Jestem nękany przez konsultantów Plusa !

Rekomendowane odpowiedzi

maxprzemo

Witam.

Od 3 dni mam spory problem z konsultantami sieci Plus.
    Mianowicie mam 2-3 połączenia od konsultanta dziennie które wyglądają następująco:

• Dzwoni telefon ( numer 601 102 699 )
    • Odbieram
    • Gra muzyczka 
    • koniec !

I to koniec ! Mogę czekać i czekać i tak nikt się nie ode zwie . 

• Rozłączam się
    • Oddzwaniam 
    • Info od automatu że jest to dział obsługi klienta sieci Plus 

Po co mi to dzwoni ? Nie wiem, złożyłem skargę do Plusa . Powiedzieli że sprawdzą sprawę.

Podczas składania skargi ( 25 min przy telefonie ) konsultantka Plusa pod koniec składania skargi zaproponowała mi ofertę internetu LTE bo niby jest gotowa WTF !!! 

Ok już mi nerwy puściły ale ale. Zadzwoniłem do siostry która pracuje jako konsultant w malej sieci stacjonarnej . I przedstawiłem problem . 

Najpierw mnie wyśmiała . Ale później potwierdziła że duże sieci wprowadzają nowy system i ten system najpierw wybiera numer i łączy się z odbiorcą a następnie odbiorca musi czekać aż konsultant znajdzie łaskawie czas i przedstawi nam nową super ofertę !!!

Ja się pytam co to jest !!! Kto to wymyślił i czemu jeszcze procuje na swoim stanowisku !!!

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paveu241

A to nie wiesz, co robi się z takimi numerami? Ja dodaję je do czarnej listy i problemy się kończą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Eskan
    duże sieci wprowadzają nowy system i ten system najpierw wybiera numer i łączy się z odbiorcą a następnie odbiorca musi czekać aż konsultant znajdzie łaskawie czas i przedstawi nam nową super ofertę !!!

Dokładnie tak jest. Jak odbieram tel i słyszę tam muzyczkę lub tekst typu "proszę czekać..." to wiadomo że są to telefoniczni domokrążcy. Natychmiast się rozłaczam i dodaję taki nr do czarnej listy w aFirewall. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    VortaL

Wrzuć na czarną i po sprawie, to jak ulotkarze przy dworcach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxprzemo

Czarna lista nie rozwiązuje problemu . Bo przyjdzie powiadomienie o nie odebranym połączeniu . Takich połączeń mam w tym tygodniu 2-3 dziennie gdzie przez ostatnie pół roku było może z 3-5 połączeń ogólnie, wiec coś jest nie tak. A ja chcę definitywnie żeby przestali do mnie dzwonić konsultanci z ofertami . Wyczytałem że muszę wysłać im pismo o nie udzielaniu pozwolenia do przetwarzania moich danych osobowych. Ma ktoś może wzór takiego pisma ? I czy wystarczy że wyślę im maila, czy musi być to list wysłany pocztą ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

znajdziesz na stronie operatora w swoim koncie.

Call control .apk - opcja odbierz i rozłącz.

Kontakt - edycja - 3kropki/menu - na pocztę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

do mnie dzwonili powiedziałem ,że maja nie dzwonic do mnie już z żadna oferta bo nie wezmę i od dawna dawna  nie dzwonili 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alfabet

A co za problem zastrzec swoje dane o BOA w tym brak zgody na przetwarzanie danych w celach przedstawienia oferty operatora i firm trzecich. Trzeba zastrzec swoje dane, wywalić numer z książki adresowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc

Ja tylko raz miałem coś takiego, w zeszłym roku bodajże. Ale u mnie samo ustało, bo dzwonili najczęściej jak w pracy byłem a u mnie szefostwo dosyć niechętnie patrzy na odbieranie prywatnych telefonów w czasie pracy, więc nie odbierałem nieznanych numerów, a jak ostatni raz dzwonili, to w busie siedziałem, z pracy wracając. Pomyślałem że odbiorę i zobaczę, kto mi się tak dobija. Odbieram, a tsm automat: "proszę czekać na zgłoszenie się konsultanta". Rozłączyłem się natychmiast, i od tego dnia już spokój był.

SM-T580 +Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alfabet

Często jest tak, że ludzie podpisują umowę na 24 miesiące wyrażając zgodę na m.in. zgody marketingowe, w tym nękanie telefoniczne, obniżając koszt abo o np. 5,99.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi