Skocz do zawartości
maniu6666

Multirom stock LP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Link do oryginalnego tematu

http://forum.xda-developers.com/sony-xperia-z1-compact/orig-development/mod-multirom-v30x-t3005654/page5

Niestety na forum nie znalazłem dla naszej xperi z1 compact podobnego tematu więc postanowiłem rozpocząć.

Chciałbym się zorientować czy udało się komuś doinstalować multirom na 5.0.2. 14.-5.A.0.270 ?

Po wgraniu Karnela z linku android wogóle nie rusza. Natomiast podczas próby instalacji z aplikacji Multirom komunikat "Failed to mount/cache !"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!!!

Link do oryginalnego tematu

http://forum.xda-developers.com/sony-xperia-z1-compact/orig-development/mod-multirom-v30x-t3005654/page5

Niestety na forum nie znalazłem dla naszej xperi z1 compact podobnego tematu więc postanowiłem rozpocząć.

Chciałbym się zorientować czy udało się komuś doinstalować multirom na 5.0.2. 14.-5.A.0.270 ?

Po wgraniu Karnela z linku android wogóle nie rusza. Natomiast podczas próby instalacji z aplikacji Multirom komunikat "Failed to mount/cache !"

A masz odblokowany bootloader?

Wysłane z mojej Z1 compact przy użyciu Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    daveomg

Nie wiem jak to jest ze stockiem natomiast samo działanie multirom musze potwierdzić gdyż kiedyś odpaliłem 2 customy...Moja rada spróbuj z kernelem RockZ1 jest wersja która podobno umożliwia multirom...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak telefon .odblokowany. Sprawdzę karnel  RockZ1 i dam znać czy coś pomogło. 

[Dodano: 25.06.2015 - 14:35]

Niestety żaden z karneli nie daje oczekiwanego efektu. Po zainstalowaniu RockZ1 startuje TWRP Multiromu ale za to stock LP 270 nie rusza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hejka. Dziś po naprawieniu linków przez deva wgralem MultiRoma na resurection remix I działa. Btw @@maniu6666 zaktualizujesz temat żeby wyglądał jak poradnik czy zrobić :D?

Wysłane z mojej Z1 compact przy użyciu Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorki że tak późno pisze.

Jeśli dasz radę to popraw temat żeby wyglądał jak powinien.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi