Skocz do zawartości
adi5497

[KitKat] LOLLIFOX-LOLLIPOP THEMED ROM

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Wczoraj ukazał się nowy ROM na naszego klona Xolo Q800 więc i na naszego NEXT'a :) Rom ma na celu przypominać Lollipopa i bazuje na KitKacie :)

Cechy ROM'u:

1. Powiadomienia Heads up (Jak byście mogli to wytłumaczcie mi co to jest :P )

2. Dynamiczny pasek stanu (Działa to nawet nawet, ale jeszcze trzeba będzie nad nim popracować bo zamiast brania koloru głównego np. w Play markecie jest to zielony, to bierze kolor pod sobą i niekiedy nie widać w ogóle co jest na pasku)

3. Dobra jakość aparatu (Stockowa aplikacja kamery to Google Aparat)

4. Działający panel powiadomień jak w lollipopie z działającym przesunięciem.

LINK do ROMU: https://drive.google.com/file/d/0B2YHboJkHBhqVHdOejVTSEZ2cDQ/view?pli=1

Autorami ROMU są Leon Marshal Nunes, Haseeb Ashraf oraz Charan Tej we współpracy z TURKDEVS.

Screenshoty w załącznikach.

Moja wrażenia z romu. Co prawda jest w dużej szęści w języku polskim, ale gdzieniegdzie są jeszcze słowa w j. rosyjskim :) Po zainstalowaniu tych samych aplikacji co na JB, ROM stał się taki jakiś zmulony więc nie wiem czego to wina. Laguj klawiatura przy wpisywaniu PIN'u do karty SIM jak i PIN'u do blokady ekranu. Duży plus, działą "Ok google" :D Natomiast kompas jest upośledzony :D

Moja ocena. Jest dobrze, ten ROM idzie w dobrym kierunku, ale trzeba jeszcze trochę nad nim popracować. Niemniej jednak jest to najlepiej wyglądający ROM ala Lollipop :)

Wszystko robicie na własną odpowiedzialność ;)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

Edytowane przez Mikel25
    Prefiks

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie dałeś screena z panelu informacje. Chciała bym wiedzieć jakie to wydanie kit kata.

Ktoś jeszcze testował? Są update?

Edytowane przez Yugami Saesemya

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Yugami Saesemya

Posiadasz "Eske" czy zwykłego Nexta?

KK dla Nexta to albo 4.4.2 albo 4.4.4. Z racji że kernel stworzył rosyjski dev. posiada on troszkę niedociągnięć. Poczytać można o tym na forum dotyczącym MyPhone Next.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi