Skocz do zawartości
re_dips

Walkman na ekranie blokady android 5.0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Po aktualizacji androida do 5.0 zniknęła mi możliwość przełączania utworów na ekranie blokady. Bardzo mi tego brakuje tym bardziej, że mam ustawiony wzór do odblokowania. Gdy telefo jest odblokowany i ściągam belkę powiadomień na dół jest walkman ale gdy ją ściągam gdy telefon jest zablokowany walkana już nie ma... Szukałem w google, jakichś aplikacj i nie poradziłem sobie z tym... Jak google mogło to tak spaprać i wyłączyć taką funkcjonalność...?!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi ci w czasie jak gra? Jeśli w czasie jak nie gra, to lolipop nie ma widgetow na stockowym ekranie blokady. Jest aplikacj która mogze Dodac niby widgety.

Wysłane z mojej Z1 compact przy użyciu Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dokładnie podczas odtwarzania...

[Dodano: 26.06.2015 - 06:08]

Które widgety mogą pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Notifidgets, ale jeśli w czasie jak gra to musi być. Wyczyść dane Walkmana, może pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź ale to jeszcze nie to. W 4.4 włączałem ekran guzikiem powera i od razu mogłem zmienić utwór a tu taka lipa po aktualizacji... Miało być lepiej a wyszło jak zwykle...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrozum ze lolipop wogole nie ma widgetow na ekranie blokady. Musisz włączyć muzykę, zablokować ekran i dopiero wtedy będzie. Mi to na początku też przeszkadzalo ale już się przyzwyczaiłem(mam lp od samego początku)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie nie ma... Włączam muzykę, blokuję ekran i nie ma zmieniania utworów... Często słucham muzyki na głośniku BT i jak chcę zmienić utwór to musze za każdym razem odblokować ekran. W 4.4 wystarczyło go podświetlić i były przyciski do zmiany odtwarzanego utworu.

[Dodano: 26.06.2015 - 09:44]

Robię tak jak mówisz i nie mam. Na zablokowanym ekranie mogę ściągnąć belkę ale tam też nie ma nic do zmiany piosenki. Oczywiście muzyka w tym czasie cały czas gra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o.O czyli co to jest? 49e472f4f8a1bfb6d03c3a3cb59064d4.jpg coś mi tu kręcisz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No kurde nie mam... Telefon kupiłem w Euro i mam niebrandowany soft. Nic dziwnego, że nie mogłem znaleźć podobnego wątku w necie...

Używam jescze golunchera ale to akurat nie powinno mieć wpływu...

Pomyślałem jescze, że to być może dlatego, że mam ustawiony wzór na blokadę ekranu ale nie mam możliwości zmiany na przesunięcie lub w ogóle brak blokady bo ta możliwość jest zablokowana. Nie wiem jak to zmienić...

Po aktualizacji nie resetowałem telefonu do ustawień fabrycznych bo nie chciałem wszystkiego od nawa personalizować. Może to być powiązane?

Udało mi się zmienić blokadę na zwykłą ale nie pojawiło mi się to co u Ciebie...

[Dodano: 26.06.2015 - 15:01]

No zobacz sam... https://youtu.be/Xh2Wf1250uw

Edytowane przez re_dips

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi