Skocz do zawartości
Konradzio

debugowanie USB - włączanie poza systemem android możliwe?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zrobiłem dziś coś niewybaczalnego :facepalm:

otóż odpaliłem sobie Clockwork żeby wgrać gapps. Zrobiłem to, ale nie mogłem Clockworka usunąć, ciągle mi bootował po restarcie do niego. W związku z tym zrobiłem format /boot co zawsze pozwalało mi na nowo wgrać bootloader do telefonu, i wszystko działało :) ale tym razem... zapomniałem wcześniej włączyć w telefonie opcji debugowania USB. Jest teraz wyłączona. Gdy włączam telefon ten w menedżerze urządzeń (win 7 x86) jest połowicznie rozpoznany (wyświetla "Fastboot interface (Google USB ID)" z takim żółtym trójkącikiem w prawym dolnym rogu).

Fastboot -w wpisany w linie komend wyświetla "< waiting or device >".

Ma ktoś pomysł co zrobić? Wiecie może czy jest możliwość abym teraz jakoś włączył debugowanie? Dodam, że gdy duszę spację podczas włączania telefonu, to Fastboot włącza mi sie w telefonie poprawnie, gdy nie wduszę to dostaję komunikat "CANNOT READ BOOT IMAGE HEADER".

Było tak zawsze, wystarczało, że wgralem sobie bootloader i telefonik śmigał aż miło. Tylko, że zawsze miałem włączone debugowanie USB. Ma ktoś pomysł jak je włączyć w obecnym stanie? Albo jak wgrać bootloder bez debugowania? Telefon to LG GW620.

Edytowane przez Konradzio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi