Skocz do zawartości
NiverosGaming

Bateria. Dyskusja ogólna, pomoc techniczna. Wątek zbiorczy.

Rekomendowane odpowiedzi

no cóż,chyba czas kupować nową baterie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem z baterią w K3 Note bo trzyma mi z jakieś 7/8 godzin... ogólnie mało korzystam z internetu i wogóle ale piszę dużo smsów ale myślę że to nie powinno aż tak żreć baterii..

Miałem rom 5.0 indiana (nie wiem dokłądnie jakie to był) niedawno wgrałem "ROM 6.0 by gourabpa" i kwestia z baterią pozostała bez zmian praktycznie..

Podświetlenie wyświetlacza ustawione jedynie na 5% nie mam FB Messangera bo jak on był to już normalnie 4h i po baterii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie TRWP i czy był robiony full wipe. To za świeży telefon żeby baterie zabić....powinna wystarczyć średnio na 2-3 lata użytkowania chyba że ładowałeś go tanimi ładowarkami , wtedy odpowiedź znasz :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wersja TWRP jest 3.0.2-3 taka jak zalecano do instalacji tego ROMU który teraz mam.. No cóż może i ładowałem go tanią ładowarką ale nie żadnym no-name tylko ładowarką od samsunga galaxy s4/5 (2A) którą kupiłem za 20zł.. myślę że to dobra ładowarka chyba że się mylę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żadna ładowarka ( 5V2A ) oraz kabel od Samsunga nie kosztuje 20 zł , na pewno nie oryginalny...te z chin lub z Allegro tak. Czyli już wiesz co ci zabiło baterie :) 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najtańszą dobrą ładowarkę do naszego telefonu znalazłem za 70zl w media nie dla idiotow. Inne kosztowały ponad 100.

Wysłane z mojego Lenovo K50a40 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez atusien
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więc jedynym wyjściem z tej sytuacji jest kupno nowej baterii i ładowarki? Jeśli tak to jaka ładowarkę polecacie? Najlepiej z allegro ;-) czy może ładowarka oryginalna od lenovo będzie ok?

Powiem szczerze że myślałem że to oryginalna Samsungowa ładowarka bo ma logo, numery i na kablu też jest logo na wtyku i na kablu wyrtye jakieś numery, więc sprzedają podróbki takie że można się pomylić :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ładowarka ta > http://allegro.pl/ladowarka-aukey-pa-u28-z-quick-charge-2-0-wwa-fv23-i5998978385.html

Sam używam :) Co do baterii to musisz poszukać na allegro BL243 a jak nie ma to można sprowadzić.

Edytowane przez Hardkorowy Marcin
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam. Właśnie ta ładowarkę kupiłem za siedem dych w mm. W ogóle każda ładowarka będzie dobra pracujących standardzie qc 2.0 lub qc 3.0

Wysłane z mojego Lenovo K50a40 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi