Skocz do zawartości
NiverosGaming

Bateria. Dyskusja ogólna, pomoc techniczna. Wątek zbiorczy.

Rekomendowane odpowiedzi

Nookly
    Napisano (edytowane)

Podłączam się pod wątek z baterią, mam problem z ładowaniem do 100% zajmuje to 7 godzin na ROMie VIBE UI 2.8 by Xancin spotkał się ktoś z tym, bo nie wiem co może być powodem ktoś kiedyś pisał że strasznie długo mu się ładowała bateria na 100% też kilka godzin, proszę o pomoc.

Tak to chyba byłem ja, mi też bateria na Vibe 2.8 ładuje się około 7 godzin przy czym wcześniej na Limonchello  wszystko było w porządku i bateria ładowała się błyskawicznie.

Edytowane przez Nookly

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrób full wipe i wgraj ponownie rom. Nie usuwajcie nic z romu , żadnego menadżera zasilania itp i wtedy sprawdźcie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja testowalem wszystkie romy. Polecam Vibe Ui 2.8, oryginalny ROM wiec nie ma problemu z dzialaniem zadnych aplikacji i wedlug moich obserwacji bateria rowniez dziala najdluzej :) I jest patch spolszczajacy, wiec nic tylko instalowac :)

To ile zajmuje ladowanie np na ladowarce a na samym kablu z laptopa i starcza na 2 dni czy na 1 dzien?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Na dołączonej ładowarce ładuje w godzine, nawet mniej. A z lapka.. hmmm... nie wiem ale przez kilka godzin mi uroslo o okolo 30 procent wiec no.. :P
    A czas dzialania baterii przy zwyklym uzytkowaniu (troche WI FI, kilkka rozmow dziennie, duzo SMS, bez grania) to na 3 dni styknie

Edytowane przez Rafalboss16

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w jaki sposób sobie radzicie z wyciąganiem baterii? strasznie ciężko ją wyciągnąć, są tam jakieś zabezpieczenia, które należy poluzować celem jej wyciągnięcia, czy poprostu trzeba targać dopóki nie wyskoczy? moja już jest nieźle pokiereszowana od wyciągania jej nożem :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dubmat

Technika krotkich paznokci jak tylko mialem troche dluzsze to masakra raz musialem kluczem podwadzic bo akurat bylem w podrozy i zostala mi mala rysa na tym wglebieniu do wyciagania jej i rysa na baterii.ogolnie batke mozna juz dawno dokupic za 8$ a w pl u jednego sprzedawcy krzycza stowke. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie do ekspertów. Co oznacza na zmianę świecąca dioda czerwona i pomarańczowa podczas ładowania? Zaobserwowałem to dzisiaj podczas ładowania LK3N poprzez laptop, bo ładowarki zapomniałem. Może kolega @@homman coś wie, w końcu to ekspert od ładowarek i ładowania telefonu.

Edytowane przez Rafalboss16

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    situ

Musiałeś mieć jakieś powiadomienie nie odczytane (sms,email.itp)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja na AOSPIE 5.1 mam bardzo duży problem z baterią. Bardzo szybko ucieka,potrafi w kilka minut "uciec" 6 %. Nie wiem za  bardzo co mam robić,robiłem kalibracje baterii,ładowałem,i na 2 Romach AOSP było dokładnie to samo,tak samo szybko uciekała,myślę że coś jest nie tak z moją baterią bo 3000 mah no to bez przesady,a to wygląda u mnie jakby miała około 2500? Nie trzyma mi od 8 np do 17 ,bo już jest 10 %....A nie używam cały czas,bo gdy używam intensywnie to z 80 do 60% robi się w 20 minut?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi po kalibracji baterii z sklepu google dziala 40h.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi