Skocz do zawartości
kcieslik

uszkodzony aparat - gdzie serwis w Warszawie/ mokotów

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni,

Oto zdjęcie białej ściany wykonane moim S4 http://1drv.ms/1dr7RkB 

To efekt jednego z upadków telefonu :/ jak się przyglądam aparatowi to nie widać co jest potłuczone, ostrość łapie.

No i teraz pytanie czy jedynym wyjściem jest wymiana modułu aparatu? 

Wiem że niby nie jest to skomplikowana opcja, ale jak poczytałem forum to boję się że jak sam się za to wezmę to kupię jakiś badziew i nic dobrego z naprawy nie wyjdzie, chyba że możecie polecić mi sprawdzone sklepy z częściami zamiennymi.

Polećcie też proszę dobry serwis na mokotowie który ma przyzwoite ceny i najlepiej będzie mógł zrobić taką naprawę od ręki.

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gregs
No i teraz pytanie czy jedynym wyjściem jest wymiana modułu aparatu?

Niestety to jest objaw popękanej matrycy.

Wymiana jest dość prosta i trwa około 15 minut. W zasadzie każdy serwis to zrobi na poczekaniu (jeżeli będą mieli aparat fotograficzny).

W Warszawie polecam serwis na Broniewskiego http://mapa.targeo.pl/4cv-wladyslawa-broniewskiego-28-warszawa~4714561/gsm-serwis/adres

Zrobią na poczekaniu. Możesz z nimi umówić się telefonicznie. Przy czym naprawa nie będzie tania. O ile pamiętam cena nowej kamery to ok. 150zł+koszty wymiany.

Jednak polecałbym kupić kamerę z demontażu. Ceny dużo niższe- nawet za 40zł można trafić. Do tego na wszelki wypadek można dokupić szybkę z metalową ramką za ok. 10-15 zł i kamera jak nowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ Gregs,

Dzięki za sugestie. Nie ukrywam że bardziej pasuje mi serwis w okolicy mokotowa.

Dziś byłem w Dobry Serwis i cena jaką usłyszałem to 250 PLN na nowych częściach ewentualnie 150 na używanych.

Niby dużo i rozważałem wymianę samodzielnie, ale po przeczytaniu że czasami aplikacja nie widzi nowego aparatu stwierdzam że chyba lepiej zapłacić i mieć spokój.

Popytam jeszcze w okolicy, może uda się znaleźć coś taniej bo 100 PLN za samą wymianę wydaje się być dość wysoki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gregs

@@kcieslik

Możesz spróbować jeszcze tu: http://excellent.gsm.pl/

Naprawiałem kiedyś S4 wymagającą wgrania NV Items.

W większościi serwisów nawet nie wiedzieli o czym do nich mówię, a tam od razu załapali o co chodzi i naprawili mi za niewielkie pieniądze.

Edytowane przez Gregs

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi