Skocz do zawartości
brzoska930

Huawei P8 MAX - czy będzie opłacało się kupić ten telefon?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy opłaca się kupować ten model telefonu? co sądzicie o tej firmie? długo wspierają flagowce?

Edytowane przez AALEKSANDRA
    Złamany pkt. 4.3 Regulaminu Forum. Tytuł tematu poprawiony ze względu na krótki staż użytkownika Forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pittrw

W innych tematach tego forum przeczytasz jak i co aktualizują, ale flagowce zawsze są lepiej traktowane. 

Ja miałem G6 lte, teraz p8 lite i jeśli chodzi o jakość wykonania, design, bebechy itd to biją ceną konkurencję na łeb.

P 8 mini za niecały 1000 w wolnej sprzedaży (ja dałem 109 przy przedłużaniu umowy) oferuje naprawdę dużo. Co do jakości materiałów to nic się nie wyciera, nie zdziera. Prawie roczny G6 wygada jak nowy, pomimo upadków i z normalnym użytkowaniem. Dopiero teraz minimalnie odstaje w rogu fabrycznie klejona folia, która nie raz uratowała wyświetlacz.

Poza tym jako firma - to połowa nadajników sieci GSM jest własnie produkcji huaweia, czyli dają radę.  

Z serwisu nie korzystałem bo nie było potrzeby więc nie wiem jak to u nich jest.   

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też się nad tym modelem zastanawiam. Moim zdaniem warto. Wielki ekran przy stosunkowo małej obudowie. Duża bateria. Czy się opłaca to jednoznacznie chyba nikt nie odpowie. Ja chyba się trochę wstrzymam i poczekam na nową Xperię Ultra.

Tak z ciekawości. Gdzie jest P8 Max do kupienia?

Wysłane z mojego C6833 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma ale w lipcu ma być dostępny, myślę nad tym P8 Max poważnie, musi mi trochę posłużyć i boje się bo w P8 jest dość ciemny ekran, mam nadzieje ze tu tak nie będzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że to będzie dobry wybór. W ostatnich latach Huawei się dużo zmienił. Chodź to chińska firma, to dobrze sobie radzi na rynku, w pierwszej połowie 2015 Huawei sprzedał 48,2 mln smartfonów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    afurs

Na dziś jedynie allegro, z tego co się dowiadywałem słabo jest z tym modelem tak samo jak było z Mate 7 premium który pojawił się niedawno w RTV ale tylko na zamówienie. Obawiam się że z MAX będzie tak samo albo Alibaba/DH Gate/Express albo allegro. U nas oficjalnie szybko go nie zobaczymy. Mam znajomego blisko polskiego Huawei i pisał mi że uważają nas za niszowy rynek dlatego nie trafiają do nas najlepsze modele czyli P8 dual sim czy Max czy Mate 7 wersja 32GB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi