Skocz do zawartości
kmll91

LG G3 D855 problem z LTE, obracaniem ekranu, plywajacy zasieg

Rekomendowane odpowiedzi

kmll91

Witam..

od tygodnia mam LG G3 wersja 32 gb.. i od poczatku jakies problemy.. nie dziala lte.. obrot tez niedzialal o dziwo dzisiaj mu sie cos poprawilo i nagle zaczal działac.. nie zawsze we wszystkich aplikacjach ale dziala jakos tam..

niestety LTE ciagle nie ma.. ustawialem APN, w ukrytym forum probowalem wymuszac laczenie itd.. ale niestety nic nie pomaga - dodam ze jestem w zasiegu LTE ;D

z tego co widze na forum to kwestia plywajacego zasiegu to w tych telefonach norma..

gdzies wyczytalem ze moze to byc wina oprogramowania te moje problemy.. dlatego tylko jeszcze nie wyslalem go do serwisu..

jak Wy to oceniacie ? mieliscie podobne problemy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie faluje i jest bardzo słaby zasięg w porównaniu z innymi telefonami. Zmieniałam karty sim z innych sieci również i efekt ten sam. Pierwsze zetknięcie z LG i jeszcze taki problem. Zasięg powinien być dopracowany perfekt a reszta bajerów na drugim miejscu szczególnie w telefonie za takie pieniądze. Pierwszy i ostatni tel lg. Jak czytam na forum to nie ja jeden mam z tym problem. Wyślę go do serwisu i napisze co zostanie wpisane w kartę gwarancyjną.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez xukashx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kmll91

dokladnie.. mialem sony, nexusa, coolpada.. i bylo zero problemow a teraz o.. tydzien i masakra..

tez moj pierwszy i ostatni LG najprawdopodobniej.. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie jeszcze co jakiś czas wyskakuje komunikat: niestety, ustawienia została zatrzymane. No jedna wielka lipa nie smartfon. Jak z tym u ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kmll91

no to czegos takiego jeszcze nie spotkalem..

[Dodano: 29.06.2015 - 22:00]

no i jeszce delikatne przyciecia sie telefonu zauwazylem, co w sprzecie za takie pieniadze nie powinno miec miejsca..

poradzi ktos cos na te problemy czy tylko serwis ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vasper

Raczej tylko serwis. Wcześniej jakoś nie zwracałem na to uwagi, bo mieszkając w duzym mieście zawsze jakiś ten zasięg miałem (mały bo mały, ale był), ale teraz, gdy przyjechałem na wakacje do małej miejscowości, to mam problemy, żeby w ogóle gdzieś zadzwonić, nie mówiąc już o włączeniu jakiejkolwiek transmisji danych - inny smartfon w tym samym miejscu nie ma takich problemów. I nie jest to na pewno wina oprogramowania, bo instalowałem już kilka i w tym aspekcie nigdy nic się nie zmieniało.

Czytałem też opinie innych użytkowników na zagranicznych stronach i sporo osób ma podobne problemy. 

Lagi wyeliminujesz, przynajmniej większość, ale zasięgu na własną rękę na pewno nie poprawisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Została wypuszczona jakaś partia telefonów z tą usterka bo sporo osób pisze o tym problemie. To naprawdę porażka Lg. Żeby we flagowym telefonie za takie pieniądze podstawowa funkcja w telefonie źle działała to lipa straszna. Odebrał ktoś z serwisu tel po tej awarii. Co miał wpisane w karcie gwarancyjnej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@Up @vasper

Telefon wrócił własnie z serwisu i cytuję: "Po wielu testach nie potwierdziło się występowanie opisanego problemu. Została wgrana najnowsza wersja oprogramowania" i problem jak występował tak występuje. Najnowszej wersji tez nie wgrali bo przysłali z oprogramowaniem v20f a najnowsze jest v20h oczywiści pobiera aktualizację. No brak słów. Będę go wysyłał aż będzie jak powinno być, szczególnie ze to jest telefon za 1500 zł i zasięg to podstawa! Miał może ktoś taki problem i wizyta w serwisie inaczej się zakończyła ? A moze ktoś sam to jakoś poprawił?

Edytowane przez ArEk335
    Nie cytujemy całego poprzedniego posta, piszemy @up

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wysyłam do serwisu na dniach, tylko saturn wyda mi duplikat rachunku. Tak, właśnie myśłałem, że "serwisanci" pewnie włożyli kartę, zaczeło u ciebie działać to odpuścili. Ja nagram im film wideo :) żeby nie było :)

Tylko u mnie nawet nie można wymusić trybu WCDMA/3G bo nawet nie znajduje sieci...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To daj znać jak możesz czy naprawili i jak opisali usterkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi