Skocz do zawartości
Darkcap

Skradziony LG G2 czy zlodziej dostanie się do plików

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od razu z góry przepraszam jesli pisze w złym dziale.A więc w sobotę wieczór za granicą został mi skradziony LG G2,pal licho telefon bardziej boje się o wypłynięcie danych z niego (głównie zdjęć i dokumentów Excel )gdyż w swojej głupocie miałem tam poufne zdjęcia klientów.Telefon byl zabezpieczony knock code a później pinem.Proba lokalizacji nic nie dala jedynie próbowałem zablokować telefon w menadżerze urządzeń.Telefon miał roota,moje pytanie teraz jak myślicie jakie są szanse ze Cygany dostaną się do tych danych i wrzuca do Internetu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pecet

Jak masz knock code i jeszcze pin to ciężko się będzie dostać do plików, bez ustawień fabrycznych się nie obejdzie a jak widomo ustawienia fabryczne kasują wszystkie pliki w telefonie

Wysłano z mojej gie dwójki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesli knock code wpiszę zle 5 razy to telefon prosi o pin,wiesz może ile razy można wpisać go zle ?później chyba trzeba zalogować się na konto Google ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zakk87

któryś telefon prosił mnie o hasło do Google po 10 razach źle wpisanego kodu. W międzyczasie robi 30s przerwy chyba co 3x zły kod.

Edytowane przez zakk87

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze jedno pytanie w sytuacji jak na zdjęciu jesli złodziejowi uda się na telefon zalogować to czy dane zostaną wymazane?

http://1drv.ms/1duCGoH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rdy

Jak będzie bardzo chciał to wyciągnie dane, zależy od umiejętności

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    piodyb

tez mialem podobna sytuacje ale zlokalizowalem telefon. Bylaby rzeczywiscie szansa na wyciek tych danych?

Edytowane przez piodyb
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Rangiz

Nie wiem co ci ludzie tam biorą ale to musi być diabelnie dobry towar - "Nie oddawaj swojego starego telefonu. Zniszcz go - poradził." :D Jeśli bardzo komuś zależy na zablokowaniu dostępu do odzyskania danych to niech po ustawieniach fabrycznych sobie w domowy sposób "wyzeruje" telefon. Chociażby właczając nagrywanie coby nadpisać zwolnioną przez czyszczenie do ustawień fabrycznych pamięć. Bez specjalistycznego sprzętu ciężko już będzie odzyskać coś z zapisanych tam danych.

@@Darkcap

Wątpię czy temu kto ci ukradł telefon bardziej zależy na tym co na nim było, niż na telefonie samym w sobie. Aczkolwiek - jeśli miałeś roota i włączone debugowanie to jest szansa, że ktoś z odrobiną internetu będzie miał dostęp do tego co było na telefonie. 

Edytowane przez Ditarius

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pecet
    A ja dodam od siebie że nasz telefon na szczęście nie ma obsługi pamięci masowej. Bez tego trybu żadnym programem nie odzyskasz nic z pamięci wewnętrznej telefonu po przywróceniu ustawień fabrycznych. A Ci z tego artykułu to troszkę wykoloryzowali to wszystko i rzeczywiście muszą coś brać lol

Wysłano z mojej gie dwójki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi