Skocz do zawartości
wozzo

Jakie etui do Luny

Rekomendowane odpowiedzi

wozzo

Witam.

Posiadam obecnie etui silikonowe, super spełnia swoje zadanie. Telefon sporadycznie pada i nic się nie dzieje.

Zakupiłem ostatnio jednak szkło hartowane, i te etui z nim nie współgra.

Mianowicie w prawym górnym roku odkleja się szkło , bo etui nie chce na nie zachodzić.

Mógłbym lekko wyciąć etui w tym miejscu, jednak nie wygląda to estetycznie.

I tu moje pytanie, jakie etui nie zachodzi aż tak na ekran? Myślałem nad zamykanym w postaci książeczki (przyklejanym do klapki), jednak nie jestem pewien czy dobrze ono chroni przed upadkami.

Coś polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie masz krzywo szkła naklejonego? Ja mam tak jak Ty od pół roku i wszystko jest ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam dwie wersje. Wspomnianą książeczkę i otwierany pionowo. Napiszę krótko - książeczka!

Mam pół roku i jedyne co się dzieje z etui to odrywa się gumowa powłoka na krawędziach ale jest to praktycznie niewidoczne.

Oczywiście książeczka w połączeniu z silikonem.

Edytowane przez pavlikdc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wozzo

A nie masz krzywo szkła naklejonego? Ja mam tak jak Ty od pół roku i wszystko jest ok

Właśnie nie, prościutko naklejone, dłuuuugo naklejałem żeby było prosto. Nie wiem, może wina etui, z folią miałem podobnie (też się odklejała) ale była słabej jakości. Dodam, że szkło oryginalne MyPhona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może jest inne niż to co ja mam. Mam etui i szkło od vegacom i wszystko pasuje nic się nie odkleja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Muszę wreszcie kupić to silikonowe etiu, które powinno ochronić nie tylko plecki, boki ale i wyświetlacz gdyż jego kant wystaje jakieś 2-3mm ponad powierzchnię wyświetlacza a to pozwala na ochronę podczas upadków stroną ekranu tak jak niedawno się to przydażyło mojej Lunie. Szkoda, że myPhone nie posiada takowego etui w swojej ofercie i trzeba szukać w innych miejscach jak Allegro. Takie silikonowe etui powinno być standardem w ofercie myPhone. Dzwoniłem do nich na infolinię i przekazałem sugestię o wprowadzeniu takowego akcesorium.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam szkło hartowane i silikonowe "plecki". Nie ma mtego problemu, wszystko super sie spasowało. Szkło było idealnie na środku ekranu, po dluższym czasie uzytkowania samoistnie przesunęło się ku górnej krawędzi ekranu i zaparło o plastik. Zadnych efektów ubocznych, czy odklejania się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi