Skocz do zawartości
bartekReaper

ROM RockZ1LP 5.0[5.1.1][LB/UB][05.11.2015]

Rekomendowane odpowiedzi

@@ct65 Moc jest świetna i w dodatku czysty a jak wgrasz I będziesz chciał zwykły dźwięk to podnieniasz plik mixerpatch I to wszystko

Wysłane z mojej Z1 compact przy użyciu Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ct65

W takim razie jest jakieś widoczne przyspieszenie względem i tak szybkiego stocka? Testowałem sam kernel na 5.0.2 i przyznam, że mimo ustawień oszczędności procka itp, bateria szybciej leciała niż na stockowym kernelu. Potrafił też się zamulić przy domyślnych ustawieniach wydajności.

Edytowane przez ct65

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem z lte mimo zrobienia tego triku i tak po jakimś czasie przełącza się na wcdma

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    makrys

Koledzy może mi ktoś pomoże.

Zainstalowałem ten rom ale mam problem z wykonywaniem połączeń telefonicznych. Karta SIM włożona prawidłowa ( podczas uruchamiania telefonu nie pyta o kod pinu ) może tu jest problem.

[Dodano: 25.07.2015 - 08:37]

Koledzy może mi ktoś pomoże.

Zainstalowałem ten rom ale mam problem z wykonywaniem połączeń telefonicznych. Karta SIM włożona prawidłowa ( podczas uruchamiania telefonu nie pyta o kod pinu ) może tu jest problem.

Sprawa załatwiono. Pomyliłem wersję  telefonu. Zamiast 603 wgrałem rom na 602. Teraz wszystko śmiga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    uszkoo

Mam pytanie odśnie podniesienia napięcia podaczas ładowania przez kabel USB.
    Warto podnieść do 900 mV ładując przez USB 2.0, czy może lepiej nie ryzykować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ct65

Jak chcesz to zrobić? Swego czasu na custom kernelu przypisywałem jakąś appką tryb szybkiego ładowania do 2000mAh czy jakoś tak. Rezultatów nie było, tak czy siak ładowało maks 700mAh.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    uszkoo

Pimp My Z1 ma taką opcję - wymuszenie szybkiego ładowania. Chciałem ustawić na 900 mA, ale wolę zapytać, czy nic się nie stanie złego jak podkręce.
    Opisane tam jest, że przy USB 2.0 lepiej do 500 mA, a przy USB 3.0 można do 900 mA (jak dobrze doczytałem).
    Wole zapytać zanim podkręcę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ct65

Aha, to testowałem to i nie było żadnych zmian. Jak ładowało wolno, tak i po zmianach było. Dodam przykład: standardowa ładowarka jest przekłamana ze specyfikacją - ładuje max 700mA, a nie 1500mA. Ładowarka z S6 1500mA potrafi ładować z1 spokojnie prądem rzędu 1000-1200mA. Bez zmian w Pimp My Z1 oraz ze zmianami - brak różnic. Ładowarkę mam sprawną, wg w support. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Postawiłem roota na C6903_14.5.A.0.270_Central_Europe_1

potem w  TWRP zrobiłem wipe data/cache/system

I wgrałem  to:

ROM 3.1

https://drive.google...iew?usp=sharing

Teraz przez OTA woła mi aktualizacji do 3.2 ale nie mam teraz TWRP  - dlaczego??

Napiszcie po kolei co wgrać i jakie patche za co odpowiadają ?

Jakie DPI wybrać ?

Edytowane przez adam1977

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@adam1977 Wybrałeś stock recoveries w Aroma? DPI ja uzywam żadne bo nie mam przycisków, używam gestów. Ale przedtem używałem chyba 30. Jak chcesz aktualizować to najwyżej do wersji 3.2/3.3 na 3.3.1 dużo osób narzeka a następny update będzie dopiero jak wyjdzie 5.1

Wysłane z mojej Z1 compact przy użyciu Tapatalk

Edytowane przez bartekReaper

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi