Skocz do zawartości
celquer

[GRA] Ball Bomb 3D (Saper)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przedstawiam reamake moje poprzedniej gry "Planeta saper 3D".

Jest to klasyczna gra logiczna - saper w nowoczesnym wydaniu i trójwymiarowej grafice. By było ciekawiej, gra się na sferze, gdzie jest inna ilość sąsiadów.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.celekdesign.minesweeper3d

Zapraszam do instalacji i komentowania.

post-141614-0-05796400-1435772662_thumb.png post-141614-0-56939300-1435772669_thumb.png post-141614-0-20081900-1435772679_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Avendi

Witam, zainteresowała mnie twoja aplikacja jednak po ściągnięciu jej na Samsung Galaxy Tab 2 10.1 wyświetla się czarny ekran i słychać tylko muzykę w tle. Po około 20 sekundach gra się wyłącza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuje za zainteresowanie aplikacją. Mam właśnie problem z działaniem na niektórych telefonach (których nie posiadam). Zazwyczaj jest to problem z shaderem (różne telefony, inne błędy). Czy będzie to zbyt dużo jeśli poproszę o Logi? Wszelkie błędy w kompilacji shadera są wypisywane w logach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Avendi

Jasne, że mogę podać logi :), możesz sprecyzować, o które tagi Ci chodzi, bo po podłączeniu urządzenia lista jest dość długa a gra nie została jeszcze włączona :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam za późną odpowiedz. Wolałem wysłać wersję z raportem tego crasha zamiast fatygować Cię po logi. Niestety najprawdopodobniej nie jest to problem z shaderem, a to ułatwiło by trochę sprawę.

Ponieważ prawie cały kod gry jest w C++, raportowanie crashy jest mocno utrudnione. 

Problem który u Ciebie wystąpił nie jest odizolowany, ale nie mam dostępu do żadnego z telefonów na którym on występuje (na razie nie zamierzam żadnego z nich kupować).

Dlatego chciałbym Cię prosić o te logi. Pytanie jakie logi... najlepiej logi z aplikacji i najlepiej ich jak najwięcej  :) . Najlepiej logi z flagą error i parę innych logów przed nimi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi