Skocz do zawartości
gilban

K00B (ME173X)

Rekomendowane odpowiedzi

gilban
    Napisano (edytowane)

Posiadam już półtora roku tablet Asus Memo Pad HD 7 Model K00B (ME173X).

o pod symbolach: ME173X1B012A oraz AS ME173X 1B/MT8125/16G/1G/W  - czyli w skrócie 16 GB dysk twardy oraz tylna kamera 5 Mln Pikseli.

Oczywiście używam Nova Launcher Prime (teraz już w wersji 4.01), gdyż ten od Asusa powodował, że tablet co chwila się resetował nawet po niedawnym resecie do ustawień fabrycznych. 

I mam kilka pytań:

1. Czy jest jakiś alternatywny soft do tego tabletu. Np Kit-kat (4.4.2 lub 4.4.4) wiadomo nieoryginalny, ale jednak?

2. Jeżeli jest to gdzie i czy jest jakaś instrukcja wgrania krok po kroku dla osoby, która nigdy tego nie robiła?

Po co mi to? Będę mógł sobie zainstalować office Microsoftu, a tak nie mogę.

3. Dlaczego na tym tablecie nie można oficjalnie zainstalować Office Mobile Microsoftu? A gdy ściągnąłem go z innego źródła niż sklep Google jako plik z końcówką apk, to się ładnie zainstalował i ładnie działa, również po polsku? Ciekawe czy w takim wypadku się będzie już teraz aktualizował? Czy raczej nie?

Edytowane przez gilban

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Nie (był dostępny pre alpha, zbugowany CM ale dalej na 4.2)

2. patrz pkt 1

3. Bo MS Office ma ograniczenia systemowe czysto marketingowe, że się tak wyrażę. Przeznaczony jest na nowsze, wydajniejsze sprzęty co pobudza popyt, jak chcesz mieć Office  to kup lepszy tablet... proste ale działa ja ludzi którym kasy zbywa.

Generalnie ASUS olał nas totalnie, bo wypuścił tabelt na kilka miesięcy przed premierą nowej linii z grupy ZEN... to jest śmieszne i firmę przy zakupie laptopa obecnie pomijam... dla zasady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi