Skocz do zawartości
malyuk

Telefon po chwili rozmowy gubi zasięg, wymiana SIM nie pomogła

Rekomendowane odpowiedzi

malyuk

Hej

Mam poważny problem podczas połączeń , mianowicie rozmawiam przez tel i po jakiś 5-8 min nagle gubi zasięg. Myślałem ze to problem operatora wiec poszedłem do vodafone i dostałem nowa kartę  ,lecz problem nie minął . Wiecie coś może o tym? Ma ktoś taki problem?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mam taki problem tyle że S6 flat. I narazie zauważyłem to z jednym numerem więc nie wiem czy to sprawa zasięgu drugiej strony czy coś z telefonem.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    malyuk

U mnie sie to dzieje prawie caly czas  :( Gdzies wyczytalem o polonczeniach HD jak sie wylaczy to problem minie ale gdzie i jak to juz nie wiem. Pozatym jak moze byc polaczenie hd jedynie mikrofon moze miec poprawiony dziwek tak jak to bylo w htc one

Edytowane przez Lukasz Kalmuk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie dokładnie to samo. Rozmawiałem z operatorem (t-mobile) i w sieci niby wszystko ok. Wymiana karty SIM nie pomogła. Dzieje się tak bez konkretnej przyczyny i na różnych numerach.

Zastanawiam się czy nie oddać telefonu na gwarancję bo nie można rozmawiać. Dodatkowo wraz z pojawieniem się tego problemu telefon strasznie zamula. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałem (S2 i S4). Ostatnio też jakby gubił zasięg internetu i po chwili wracał.

Bardzo się chętnie dowiem co dalej z tym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam dokładnie ten sam problem z siecią Plus. Telefon nagle gubi zasięg i zaczął być strasznym mułem.

Macie jakieś rozwiązanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie ROMy macie ?

Wysłane z Samsung Galaxy S6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam najnowszy oficjalny tmobile:

5.0.2

Modem: G920FXXU1AOCW

Numer wersji: LRX22G.G920FXXU1AOCV

Jadro: 3.10.61-4497415

[Dodano: 09.07.2015 - 09:26]

t-mobile właśnie wydał aktualizację do zainstalowania. Zobaczymy czy coś to pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzejpi

Posiadam s6 i zauważyłam, że od jakiegoś czasu mam tak, że raz ktoś się do mnie dodzwoni bez problemu, a raz dostaję smsa, że numer probował się ze mną połączyć (jakbym była poza zasięgiem). Owe sytuacje mają miejsce najczesciej jak jestem w domu, wiec w teorii zasięg jest ciągle na takim samym poziomie. Zdarzyła mi się również raz sytuacja - akurat na trasie - gdzie telefon pokazywał wszystkie kreski zasiegu, a miałam informację że "tylko połączenia alarmowe" (i nikt oczywiscie nie mogł się ze mną połączyć), dopiero po ponownym uruchomieniu telefonu wszystko wróciło do normy. Same rozmowy przebiegają bez zakłóceń i nie zauważyłam żadnego zamulania telefonu. S6 kupione w MediaMarkt (od wczoraj z lizakiem 5.1)

Edytowane przez dzejpi
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@@dzejpi

Miałem podobnie czasem ktoś dzwonił do mnie 3 razy pod rząd z dostępem 5 min i dostawałem SMS że dany numer próbował się skontaktować . Potem już normalnie udało się dodzwonić . Pomimo że zasięg full lub zaglądam która godzina a tu tylko numery alarmowe. Natomiast po aktualizacji softu jak ręką odjął. Równoczesne również włożyłem kartę sim innego operatora bo nie wiedziałem czy to play mi pada czy co innego. Może taka zamiana też się przyczyniła do naprawy. Tak jakby miał jakąś zwieche.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzejpi

Pomimo że zasięg full lub zaglądam która godzina a tu tylko numery alarmowe Natomiast po aktualizacji softu jak ręką odjął. Równoczesne również włożyłem kartę sim innego operatora bo nie wiedziałem czy to play mi pada czy co innego. Może taka zamiana też się przyczyniła do naprawy. Tak jakby miał jakąś zwieche.

Także zdarzyło się, że patrzę na godzinę a tam alarmowe ;). Niestety aktualizacja - jak na razie - nie przyniosła u mnie poprawy, po instalacji przedwczoraj 5.1 miałam (wczoraj) ponownie sytuację, że dostaję smsa o próbie dodzwonienia się. Mój operator to również Play ( i jak na razie go nie zmienię, bo mam nową umowę ;)).

Edytowane przez dzejpi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi