Skocz do zawartości
playman

Białe plamki na wyświetlaczu

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko wyświetlacz, przed wysyłką upewnij się, że mają potrzebne części na miejscu - wtedy wymiana potrwa krótko.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    svzuka

Takie male pytanie. Bylem dzis w euro z ta plamka. I powiedzili ze nadaje sie to na gwarancje. I pytanie. Jesli kupilem mx4 w euro to mam normalnie 2lata gwarancji???

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kur... tez mi sie to zrobilo przed kilkoma dniami... nie bylo i nagle jest!? Nie wiem jaki cudem sie to robi i tak samo mam to w tym miejscu jak inni. Zastanawiam sie czy to sie nie dzieje przez przegrzanie. Uzywalem nawigacji w trasie telefon sie nagrzal i chyba tak wnioskuje stalo sie to po tym. Cos jest w tym miejscu?! Pod ekranem? Oddaje na gwarancje do tego ccs piaseczno trudno, ale jak juz to zauwazylen to teraz caly czas to widze. Ehhhh.... moze ktos z was ma jakies rady przed oddaniem na gwarancje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    expell

Ja już jestem po wymianie ekranu na gwarancji, na nowym ekranie to wróciło w innym miejscu po dosłownie dwóch dniach użytkowania... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

za*******e... kurde poczytalem troche i nigdzie nie ma info dlaczego tak sie dzieje co to powoduje.... Jedno co sie dowiedzialem to ze w kazdym lcd sie to moze trafic zrobic nie wiem jak to okreslic wyjsc na jaw... chyba trzeba sie przyzwyczaic i olac temat bo bo ich naprawie to moze byc gorzej z tego co czytam na temat ccs.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pixi7

@up, mi naprawili w regenersis bez problemu. Wymienili i po problemie było. Wszystko wróciło idealnie zapakowane, tak jak wysłałem (czyli folia bąbelkowa i pudełko), telefon z aktualizacjami już wgranymi. Nie zaznaczałem odzyskiwania danych, bo sam zrobiłem przed wysłaniem kopie danych i przywrócenie do fabrycznych. Wydaje mi się, że plamki na ekranie to najczęściej problem zbyt mocnego sklejenia warstw, ale ja się tam nie znam. Najważniwjsze, że wymienili i nic za to nie zapłaciłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi