Skocz do zawartości
marew22

Lollipop 5.1.1 dla LG G2

Rekomendowane odpowiedzi

kshell

Na pudełku, w instrukcji oraz gwarancji nigdzie nie było przysięgi LG, że będzie aktualizował soft przez czas objęty serwisem. Przypuszczam, że nie podpisywałeś też z LG żadnej umowy na świadczenie usług. Taką jeśli masz to raczej z operatorem. Nikt nie robi Ci łaski i przypuszczam, że w tej chwili i Ty nie robisz łaski LG kupując model sprzed dwóch lat. Nie odbieraj tego osobiście bo ja sam chciałbym mieć wsparcie cały czas. Niestety nie ma smartfonu idealnego, a my musimy wybierać między swoimi priorytetami. Dla jednych będzie to wsparcie, dla innych np dobry aparat, inni chcą mieć dobrą baterię a jeszcze inni możliwie dobry telefon za możliwie najniższą cenę. Nie znajdzie się tego wszystkiego w jednym telefonie. Na tym polega marketing i sprzedaż. Jeśli jakaś firma wypuści telefon, który pod każdym względem będzie najlepszy to przez parę lat nie będzie mogła wypuścić nic nowego bo ten wcześniejszy model i tak będzie idealny. I tyle.

Ja zamiast czytać czy i kiedy będzie aktualizacja, wolałbym abyście pisali co byście chcieli aby ta aktualizacja wniosła. Taki koncert życzeń ale w ramach tego co wnosi android 5.1.1.

Sorry ale ci dla których najważniejsze są cyferki i tak z miejsca będą narzekać, że to nie jest 6.0. Ci dla których ważna jest wydajność też albo nie zauważą różnicy albo różnica będzie na minus.

Jestem z Androidem od GB w wersji 2.3.6. Wszedł ICS który miał być mega wydajny i świetny dla baterii - było gorzej. Wszedł KK który miał być jeszcze lepszy pod kątem baterii - nie było widać różnicy. Później JB i tu już (moim osobistym zdaniem) usługi googla zaczęły brać górę bo google wciskało już gdzie się da wymuszanie lokalizacji itp. Lollipop i przejście z dalvik na art. Kto zauważył to przyspieszenie w aplikacjach?

Tydzień temu przesiadłem się na Sony. Przez tydzień dla sprawdzenia i porównania trzymałem system jaki był po włączeniu telefonu czyli 4.4. Wczoraj zaktualizowałem do 5.1.1. Nowy system (czy raczej nakładka sony) jest ładniejszy i ergonomiczniejszy ale czas na baterii skrócił się z 7,5h ekranu do około 6h i potwierdza to także wielu użytkowników. Pytam więc z ciekawości czy widzicie poprawę działania/szybkości/wydajności po przesiadce na wyższy numer androida?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pudełku, w instrukcji oraz gwarancji nigdzie nie było przysięgi LG, że będzie aktualizował soft przez czas objęty serwisem. Przypuszczam, że nie podpisywałeś też z LG żadnej umowy na świadczenie usług. Taką jeśli masz to raczej z operatorem. Nikt nie robi Ci łaski i przypuszczam, że w tej chwili i Ty nie robisz łaski LG kupując model sprzed dwóch lat. Nie odbieraj tego osobiście bo ja sam chciałbym mieć wsparcie cały czas. Niestety nie ma smartfonu idealnego, a my musimy wybierać między swoimi priorytetami. Dla jednych będzie to wsparcie, dla innych np dobry aparat, inni chcą mieć dobrą baterię a jeszcze inni możliwie dobry telefon za możliwie najniższą cenę. Nie znajdzie się tego wszystkiego w jednym telefonie. Na tym polega marketing i sprzedaż. Jeśli jakaś firma wypuści telefon, który pod każdym względem będzie najlepszy to przez parę lat nie będzie mogła wypuścić nic nowego bo ten wcześniejszy model i tak będzie idealny. I tyle.

Czytaj co ja piszę najpierw a później sie wypowiadaj. Płacę za telefon i obłsugę, nie pisałem nic że muszę mieć wszystkie aktualizacje. Dlatego domagam się przynajmniej jakiejś odpowiedzi od LG, a nie pierdzielenia że będzie jak będzie... Widocznie w ciach mają starych klientów... 

Edytowane przez bartekc00
    usuwam niepotrzebne niekulturalne wyrażenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kshell

No i to Ci mniej więcej napisałem. Nie wiem za jaką obsługę zapłaciłeś. Ja w cenie telefonu od LG miałem tylko 2 roczną gwarancje.

Klepnięte z Fleksy na Z3c

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daniel.

@up Racja haha

Czytaj co ja piszę najpierw a później sie wypowiadaj. Płacę za telefon i obłsugę, nie pisałem nic że muszę mieć wszystkie aktualizacje. Dlatego domagam się przynajmniej jakiejś odpowiedzi od LG, a nie pierdzielenia że będzie jak będzie... Widocznie w du**e mają starych klientów...

Co do starych użytkowników. Myślisz że LG Polska powie Ci kiedy będzie miał aktualizację np LG G4 lub jaki numer będzie miała? Naprawdę tak myślisz? Więc niestety ale muszę Cię rozczarować ale nigdy nie dostaniesz odpowiedzi konkretnej tylko oczywiście takiej " jak będzie to będzie ".

Usuwam niepotrzebnie rozjeżdżające się cytaty
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no jasne, jak wszyscy jak wy będzie posłusznie czekać i siedzieć cicho to nas zawsze będą wielkie korporacje dymać... Jak w mięsnym wam pani zapakuje stary, śmierdzący salceson to też spuścicie głowę, nic nie powiecie bo tak ma być?!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dell

@up

W takim razie zamiast wylewać swoje gorzkie żale na tym forum, wejdź na forum lg, wyślij list do prezesa firmy LG wraz ze swoimi zażaleniami, bądź umów się na wizytę z prezesem tejże firmy i powiedz mu to, co na tym forum wypisujesz, bo Twoje pisanie na tym forum i narzekanie jest bezsensowne.

Co do aktualizacji - "jakaś" będzie na pewno, kwestia tylko czy mozemy spodziewać się jedynie poprawek, czy też jakichś nowych funkcji.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pecet

Ale ciach to jest jeden z nielicznych telefonow ktory mial JB, potem KK, obecnie LP5.0 i jest szansa na PL5.1 to nie rozumiem problemu. I tak mimo ze jest obecnie LP5.0 a wieksza czesc i tak woli KK4.4 wiec po co plakac ze nie mamy wsparcia jak wsparcie mamy jedno z lepszych jak na telefon z 2013 roku. Amen

Wysłano z mojej trzydziesto dwu gigowej gie dwójki

ukrywam lekkie przekleństwo (wg sjp). Nie ma potrzeby dodawania takich słów do dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartekc00

Notatka od Moderatora: bartekc00
    wykrzyk.png Proszę o zachowanie kultury w tej dyskusji. Szczególnie użytkownika lewozmywak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hotshot

ta aktualizacja do 5.1.1 dla 99% uzytkownikow nie przyniesie zadnej zmiany.

a polowa z nich i tak siedzi na KK, ktorego ja osobiscie wyrzucilem po 10min trzymania tela w reku :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Szynku

Wiadomo coś, kiedy wyjdzie ta aktualizacja?

Sent from my MotoG3 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi