Skocz do zawartości
marew22

Lollipop 5.1.1 dla LG G2

Rekomendowane odpowiedzi

nalu

Polecam - http://forum.android.com.pl/topic/245321-bug-ladowania-i-dziwne-zachowanie-ekranu/?p=4132639

Potrzebujemy tego apdejtu nie dlatego, że chcemy być "bleeding edge" - ja chcę żeby mój telefon działał tak, jak należy. A czasem odnoszę wrażenie, że producenci celowo psują ostatni wypuszczony soft, na końcu życia smartfonu po to, żebym nie wytrzymał z tym "starym szitem" i kupił następny produkt... W świetle maila, którego dostał nasz forumowy Kolega od LG zaczynam w to wierzyć...

Podobnie rzecz ma się ze SmartTV - update WebOS zapowiadany na lipiec. Jest koniec sierpnia a apdejtu nie widać... Eh...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@pepe444 Nie wydaje mi się, żebym przysnął na kilka lat, ale aktualnym flagowcem jest G4, nie G2 który będzie miał za 2 tygodnie dwa lata od swojej premiery. :)

Edytowane przez Ditarius
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rangiz

Można się było tego spodziewać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wujek22

Trochę dziwne że słuch zaginął o aktualizacji do 5.1.1

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pepe444

@@pepe444 Nie wydaje mi się, żebym przysnął na kilka lat, ale aktualnym flagowcem jest G4, nie G2 który będzie miał za 2 tygodnie dwa lata od swojej premiery. :)

Dorabiasz w dziale marketingu LG? Chciałbym zauważyć, że G2 jest ciągle normalnie sprzedawany, więc powinien być normalnie wspierany, jako aktualny produkt. Co z tego, że pierwszą sztukę sprzedali 2 lata temu? Niech LG oficjalnie ogłosi zaprzestanie wsparcia tego modelu, wycofa go od wszystkich oficjalnych sprzedawców i dopiero od tego momentu zapewni 2 lata wsparcia. Inaczej to jest zwykłe robienie klientów w bambuko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No oczywiście, że dorabiam! Aczkolwiek od czasu kiedy zaczęli się spóźniać się z wpłatami przestałem o nich pisać. Niemniej, to że smartfon jest dostępny u jakichś "Mietków" w sklepach "SKUP GSM" nie znaczy, że jest normalnie sprzedawany. Media Markt na swojej stronie informuje, że telefon można dostać jeszcze w 3 ich sklepach w Polsce (online nie można kupić), Saturn informuje o 2 sklepach. We Wrocławiu już dawno nawet na wystawie nie mogę znaleźć G2. Ponadto - nie wiem co chciałeś przekazać w ostatnim zdaniu Twojego posta ale wsparcie liczy się od momentu wprowadzenia telefonu na rynek, a nie od zakończenia sprzedaży. Swoją drogą powinniśmy się cieszyć nie został potraktowany przez producenta po macoszemu jak ze swoimi telefonami potrafią robić inne firmy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedz to SONY, który zapowiedział już aktualizację Sony Xperia Z1 do android 6.0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma problemu, przypomnę im jeszcze o tym jak traktowali swoje inne smartfony np. Arc S, który dostał jedną dużą aktualizację która dosłownie zabiła telefon, nie wspominając już o SP lub T3 które póki co nie dostało żadnej dużej aktualizacji. :P Oczywiście nie mówię, że Sony = złe, bo doceniam, że Xperia Z prawdopodobnie doczeka się 5.1 (startując z 4.1) ale nie ma co też ich gloryfikować. Cieszę się, że coś dzieje się na plus ale uważam, że dwuletnie wsparcie swoich telefonów (ewentualnie nawet 1,5 roku) powinno być standardem. 

Edytowane przez Ditarius

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi