Skocz do zawartości
marew22

Lollipop 5.1.1 dla LG G2

Rekomendowane odpowiedzi

Krz999

tak pewnie nie dostaniemy do G2 bo jest stary ale co to ma do rzeczy skoro podzespołowo jest bardzo dobry !! i tego nie można mu zarzucić !! ale po co mu dać skoro można kupić sobie G4 ale po co skoro działa bardzo dobrze, a tak tylko odstraszają klientów od kupna swoich produktów bo po co skoro nie ma nic nowego zaoferowania dla starszych urządzeń szkoda gadać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kshell

Nie myślcie polskimi kategoriami. W krajach lepiej rozwiniętych ekonomicznie, kasjerka w markecie, by kupić sobie nowego flagowca musi pracować tydzień (lub mniej). U nas miesiąc (lub dłużej). Firma musi mieć sprzedaż żeby móc zatrudniać pracowników i dalej produkować, 300 czy 400 euro co dwa lata to nie jest taki duży koszt. Takie kwoty w ciągu dwóch lat kobiety zostawiają u kosmetyczki (myślę że nawet te w Polsce).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@kshell

Powiem Ci też, że ceny się teraz bardzo wyrównały w Niemczech i w Polsce. Nie ma już takiej wielkiej różnicy. Co do zarobków, to może nie jest tak kolorowo jak mówią, bo niektórzy zarabiają w euro podobnie jak my, ale większość ma większe zarobki, to trzeba przyznać. Dla nich zakup iPhone czy najnowszego flagowca z Androidem to nie problem. Mam rodzinę w Niemczech, gdzie połowa ludzi ma iPhone 6/6 Plus i teraz zmienią na 6s, a drugą połowę, która ma najnowsze Samsungi (tak w Niemczech tylko Apple i Samsung, inne telefony się mniej liczą). Dla nich to nie problem i nie przejmują się wsparciem starszych modeli, jak ciągle mają najnowsze.

Nawet jeśli nie dostaniemy Android 5.1.1 (ale nadal jest szansa), to mamy nieoficjalne wsparcie developerów, gdzie oprócz baterii jest bardzo dobrze - można zawsze mieć przy sobie powerbank :)

Ale wiadomo - nowe oprogramowanie od producenta = nowsze źródła i łamanie na nowo zabezpieczeń :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pepe444

Jasne, że te produkty nie są robione z myślą o biedakach z "zielonych wysp", ale dajmy na to Apple nadal wspiera 4-letniego Ipada 2. Z jednej strony to może i zniechęca do zakupu nowego modelu, bo po co, jeśli stary nadal dobrze działa, ale z drugiej strony to zachęca do pozostania klientem takiej firmy. Bo nie czuję się jak oskubany frajer. W sumie to dobre firmy chyba wychodzą lepiej na poważnym traktowaniu klientów i dbaniu o nich, a nie na jednorazowym wyrwaniu kasy od frajera.

Jeśli przestaną wspierać "flagowy" produkt, który ma raptem 2 lata, a w sklepach ciągle jest sprzedawany, to więcej nic od nich nie kupię. A Ipada pewnie kupię jeszcze raz, chociaż był trochę droższy niż "podobnej klasy" tablety z Androidem, o których słuch już dawno zaginął.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rdy

To oficialne nexusy mają 18 miesięcy wsparcia a ty oczekujesz od LG ponad 2 lat? No daj spokój. Tak to działa na androidzie, apple niby wspiera stare urządzenia, ale w ich przypadku częściej aktualizacje więcej psują niż poprawiają, bo nagle z superszybiego ipada robi się żółw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Krz999

@up

no właśnie a co stało się po aktualizacji z 4.4.2 na 5.0.2 w LG? to samo właśnie i teraz leć lemingu do sklepu bo fon ci zwolnił i już chyba się nim nie po zachwycasz za długo, lepiej lecieć i kupić nowego bo ma snapdragona 808!! i działa lepiej !!

Edytowane przez bartekc00
    Nie cytujemy poprzedniego posta bez wyraźnej potrzeby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rdy

Mi nic nie zwolniło. Co więcej bateria trzyma o wiele lepiej. Wystarczyło wgrać ręcznie + full wipe, a ludzie narzekający na 5.x to głownie ci co puszczali update bez full wipe, albo ci co mają jakieś wady w hardware, wystarczy oddać na gwarancji, naprawią problem i jeszcze gratis dostaniesz 4.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nalu

Dobrze rdy, zobaczymy co powiesz za kilka tygodni lub miesięcy.

Ja też instalowałem llp tak, jak piszesz i dziś telefon robi tak dziwne rzeczy, że zastanawiam się czy to jest to samo urządzenie...

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    #plus

Ja też instalowałem llp tak, jak piszesz i dziś telefon robi tak dziwne rzeczy, że zastanawiam się czy to jest to samo urządzenie...

Kilku sekundowe zawieszanie + restart? Jak tak, to mam to samo.

LG G2 ®

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nalu

@up

Dokładnie tak. Niestety.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bartekc00
    Nie cytujemy poprzedniego posta bez wyraźnej potrzeby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi