Skocz do zawartości
marew22

Lollipop 5.1.1 dla LG G2

Rekomendowane odpowiedzi

pepe444

Bo to nie jest żaden dewelopment oprogramowania, te ROMy typu Cloudy czy Optimus, tylko zdzieranie plików z jednego telefonu i kombinowanie na chybił-trafił, żeby jakoś tam zadziałało na innym telefonie. W ten sposób nigdy nie powstanie dobry ROM, nie ma najmniejszych szans. Ci tzw. "deweloperzy" nie mają dostępu do dokumentacji telefonu, do źródeł oryginalnych sterowników (np. do aparatu), a nawet gdyby mieli, to podejrzewam, że do niczego by im się to nie przydało. Oni nie tworzą oprogramowania, tylko kombinują tak, jak kiedyś kopiowało się gry na pierwszych pecetach, gdy nie było "instalki". Trzeba było pogrzebać po katalogach na dysku, skopiować pliki, popatrzeć gdzie tam był jakiś plik konfiguracyjny, podmienić go, itp. Z programowaniem ma to tyle wspólnego, co kopanie rowu na działce z budową Kanału Panamskiego.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daniel.

@up Kod źródłowy jest dostępny jednak Lg jak i inni producenci nie udostępniają swoich kodów opetantowanych nijak czytaj stworzonych przez siebie i to wcale nie jest dziwne.
    Dlatego proponuje byś zaszczycił nas swym wypiekiem. Chętnie bym go przetestował  ;)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pecet

Koledzy na stronce LG-Phone-Firmware pojawiła się wersja V30F między innymi dla Włoch i Hiszpanii.Czyżby to nie 5.1.1? Jest ktoś w temacie?

Edit:

Już pobieram i zaraz sam sprawdzę ;) Jest to wersja 5.0.2

Edytowane przez pecet
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    as1970

I co masz to 5.1.1 czy jakaś ściema?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pecet

Jest to wersja 5.0.2. Nawet nie sprawdzałem dokładnie co tam jest ciekawego bo odrazu wracam do Cloudy 2.7 na bazie KitKata

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślałem że już ktoś widział. Od tygodnia jest rom na lg Phone firmware v39a dla Verizon mobile. Ze swojego doświadczenia wiem że to wersja testowa a na yt widziałem film ze to android 5.1.1. Czyli Jescze jeden update przed nami :)

Edytowane przez Mateusz96

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, że jest to pytanie bardzo noobskie, ale już się pogubiłem po prostu w ogromie wszystkich postów. Jest gdzieś na forum poradnik jak prawidłowo aktualizować androida ? Chciałbym wrzucić na mojego LG Lollipopa, ale nie chciał bym przy okazji czegoś spierdzielić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    #plus

@up aktualizacje zrobisz przez LG PC SUITE po aktualizacji wykonaj HR

LG G2 ®

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi