Skocz do zawartości
DziobatyPelikan

Ukrycie niechcianych kontaktów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

niedawno uruchomiłem synchronizację kontaktów z Facebookiem, aby zamiast kolorowych buziek widzieć zdjęcia moich znajomych. Niestety w tej chwili poza kontaktami z numerami telefonów, znajduje się mnóstwo innych kontaktów, które są mi niepotrzebne.

Po wejściu w opcję Kontakty do wyświetlenia i ustawieniu opcji Urządzenie, pozostałe kontakty znikają z głównej listy, ale pojawiają się, gdy używam opcji Szukaj. Tak samo wygląda to w chwili, gdy w ustawieniach zaznaczę opcję Tylko kont. z nr telefonu.

Rozwiązaniem wydaje mi się usunięcie pojedynczych, kontaktów, poprzez zaznaczenie ich i naciśnięcie opcji Usuń. Wyświetla się wtedy komunikat: Nie można usunąć kontaktów z kont tylko do odczytu, ale można je ukryć w swoich kontaktach. Jest to jednak dość kłopotliwe w przypadku ok. 500 pozycji, poza tym nie udało mi się znaleźć możliwości odwrócenia tej sytuacji.

Moje pytanie więc brzmi: czy istnieje możliwość ukrycia kontaktów z Facebooka zarówno na wyświetlanej liście jak i w "szukajce"? A jeśli nie, co zrobić, aby po ukryciu wszystkich niepotrzebnych kontaktów, odzyskiwać niektóre z nich w razie potrzeby?

Posiadam telefon Samsung Galaxy S3 Neo, Android 4.4.4 KitKat.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bazooka

Rozwiązanie: używać innego dialera niż stockowego :)

Polecam PixelPhone - tu link do wersji płatnej:

W owej apce po zaznaczeniu odpowiednich do wyświetlania nie szuka w tych ukrytych, super możliwości personalizacji ulubionych grup itd itp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi