Skocz do zawartości
skoczek12

LongPlay49 ! Od kiedy minuty ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,wczoraj podpisałem abonament na tel. LongPlay49.

Gościu z salonu,powiedział,że po 24:00 dostanę minuty do wykorzystania.

Dzisiaj uruchomiłem kartę, wpisałem *102# no i co,nie ma minut(smsów też) ?

Sprawdziłem też to na 24.playmobile.pl, też minut nie ma.

O co chodzi? Kiedy je dostane.

Na statusie *101# pisze,że mam dostępne 11,04 zł.

Czy wysyłając sms'a do kogoś,z moim nowym numerem, kwota sms(powiedzcie jaka) zostanie naliczona do rachunku czy tej kwoty.

Mam jeszcze parę pytań:

1..No niby są darmowe minuty w tym abonamencie ,ale po co te 11,04 zł na koncie? Potrzebne ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fornax

Te 11,04 to właśnie są minuty :) Play podaje kwoty nie minuty. Możesz je sobie przeliczyć dzieląc wyżej wymienioną kwotę przez koszt minuty połączenia np 0.29gr.

Chyba, że powinieneś mieć jakieś dodatkowe minuty, zgodne z promocją którą otrzymałeś. One też powinny być widoczne w ciągu 48h, tyle że będą pomniejszone o czas okresu rozliczeniowego który już minął. To samo jest z abonamentem, pełny będzie w kolejnym okresie rozliczeniowym (informacje masz na P24).

Smsy będą liczone z tej kwoty o ile to smsy do polskich sieci Jako ciekawostkę powiem, ze w zakładce "Bramka SMS", masz 100 darmowych wizytówek sms i 100 mms, właśnie do informowania o zmianie nr..

Pytasz o koszt smsa, wynosi on 18gr licząc z abonamentu. Zawsze możesz kupić jakiś pakiet w zakładce "Usługi" na P24.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lyczko
    Te 11,04 to właśnie są minuty :) Play podaje kwoty nie minuty. Możesz je sobie przeliczyć dzieląc wyżej wymienioną kwotę przez koszt minuty połączenia np 0.29gr.

a dostałeś 11,04, bo pewnie twój okres bilingowy rozpoczyna się dopiero od 1go i dostałeś proporcjonalnie pomniejszoną ilość złotówek/minut

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi