Skocz do zawartości
hencook

Wysoka temperatura procesora w czasie normalnego użytkowania.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

ostatnio trochę przegrzał mi się telefon i od tamtej pory mój LG łapie temperatury na procesorze 74 stopnie czasem dochodzi do 86 stopni. Jako że telefonu nie mam nawet pół roku chciał bym się dowiedzieć czy ten model tak ma w gorące dni czy coś się mogło uszkodzić podczas przegrzania i czy bateria po przegrzaniu może dalej normalnie się ładować czy lepiej zmienić 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nox15

A co robiłeś z tym telefonem w taki gorący dzień ja rozumiem że granie w wymagającą gre siedząc na słoncu z nim telefon może sie przegrzać i wyłaczyć ale żeby sie przegrzac i coś i szkodzić to chyba nie

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie grałem w gry poprostu telefon leżał w spodniach na słońcu jak do niego zajrzałem poprostu był wyłączony i strasznie gorący. mówisz że się raczej nic nie stało?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Moj podczas nagrywania uhd - CPU osiaga 94'C i nadal jest stabilny wiec to nie problem. Normalnie w stresie nie przekracza 75'C. Jaki rom masz? Moj to stokowy 20h bez kombinacji z zabezpieczeniem termicznym.

Wysłane z mojego LG-D855

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

jeśli chodzi o romy to ja żadnych nie wgrywałem mam normalnego czystego androida 5.0 od producenta. u Cb w stresie nie przekracza a u mnie leży na ładowarce i bateria ma 41stopni a procesor 73 stopnie 

[Dodano: 06.07.2015 - 10:33]

Up @@marcinb24

jeżeli chodzi o 94'C podczas nagrywania uhd u mnie doszło do 98 w niecałe 30 sekund po włączeniu uhd wyłączyłem ale za pewne by doszło do o wiele wyższych temperatur a telefon jest czysty ma zainstalowane tylko 2 aplikacje z google play 

Edytowane przez ArEk335
    Nie cytujemy całego poprzedzającego posta,tylko piszemy @up

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam podobny problem z tym, że u mnie telefon sam się wyłącza podczas korzystania z nawigacji (np. Mapy google'a) nagle komunikat o wyłączeniu i tyle.

Mam czarną obudowę nillkin, może to przez słońce. Jak myślicie, jak kupię biały, to pomoże, czy czas rozglądać się za nowym telefonem?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja swój oddałem do serwisu, m.in. z powodu przegrzewania się. Zobaczymy, czy coś tam wymienią.

Wysłane z mojego SM-T310 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dadi11

czy komuś pomogło pisanie/oddanie do serwisu? zastanawiam się czy zgłaszanie grzania się telefonu do serwisu LG lub operatora (play) ma jakiś sens? czy mogę od razu walić do niego pastę termoprzewodzaca :D

Sent from LG G3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w formularzu dodałem problem nadmiernego nagrzewania się. Nic nie wymienili i nie naprawili.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dadi11

czyli nie ma co liczyć na cud i trzeba radzić sobie samemu..

Sent from LG G3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi