Skocz do zawartości
pavlo009

Tylna klapka

Rekomendowane odpowiedzi

Ten case to raczej silikon bo plastik przy nałożeniu by się złamał :P Warto zapytać w serwisie czy mają klapki bo bardzo często mają akcesoria których w internecie nie ma :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm... chyba wezme te case. Jeszcze to przemyśle. Jak przyjdzie to dam znać na forum jak się sprawuje i ogólne wrażenie. Jeśli ktoś ma jeszcze jakiś pomysł to bardzo proszę się podzielic informacjami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

futerał właśnie taki jak potrzebuje zakupić- całe szczęście nie zamszowy, bo się brudzi i ciężko z kieszeni wyciągnąć.

ale zauważyłem jedną wadę- zdaje się ze spory kawałek telefonu wystaje z futerału :/ zobaczcie na zdjęciach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tocki
    futerał właśnie taki jak potrzebuje zakupić- całe szczęście nie zamszowy, bo się brudzi i ciężko z kieszeni wyciągnąć.

ale zauważyłem jedną wadę- zdaje się ze spory kawałek telefonu wystaje z futerału :/ zobaczcie na zdjęciach.

fakt :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam już case, o którym wcześniej mówiłem. A więc wrażenia:

-fajna czerń - dodaje trochę stylu.

- wystająca cześć przed ekranem - bardzo fajna sprawa, przez co nie trzeba się martwic o ekran.

- osłonięcia przycisków przez futerał (włączania, głośności, przysisku G) - dobre, bo przyciski się nie rysują i nie wchodzi tam kurz. Natomiast w nocy trudno wycelowac w przycisk. Ja już się nauczyłem z pamięci gdzie przycisk leży. Pomagają nam wypukłości odwzorowujące prawdziwe przyciski.

- otwory na wszystkie potrzebne rzeczy - dzięki temu nie musimy ściągac futerału do ładowania czy słuchania muzyki na słuchawkach. Jednakże w te szpary wchodzi pełno kurzu i trzeba raz na jakiś czas to jakimś wacikiem wyczyścić.

- silikon - dobrze, bo jest giętki i elastyczny przez co złagodzi upadki, ale czasami odchodzą miał części tego silikonu i boję się o jego trwałość.

- pewnie trzyma się w dłoni - nie ślizga się jak czasami tylna obudowa

- szybo się zakłada - koło 10 sekund i już mamy go na telefonie

Jeżeli macie pytania to z przyjemnością odpowiem. Produkt polecam jak za taką cenę. Myślę, że pomogłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    meeron

prosimy makro zdjęcia :)

czy guma wystająca przed ekran nie jest zbyt elastyczna, w sensie czy się nie rozłazi za łatwo ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Daj znać czy ci się nie porysuje telefon w tym silikonie. Kiedyś miałem takie sylikonowe coś na k750 to się bardziej porysował niż bez tego, ale może poprawili ten feler.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiście nie wkładam telefonu do żadnych trumienek bo jest tak cienki, że mieści mi się w każdej kieszeni. Szkoda mi tracić jedną z jego podstawowych zalet.

Ale zerknijcie do firmowego sklepu LG, gdzie jest oryginalny Hard Case za 29 zł + wysyłka.

Po co jakieś wynalazki, skoro można mieć dedykowany oryginalny produkt i to w rozsądnej cenie? Do tego dobra folia i wystarczy kieszeń.

Jeśli ktoś to ma, to niech się z nami podzieli wrażeniami.

FUTERAŁ DO LG Swift Black P970 - LG Oficjalny Sklep Internetowy, Telefony, Akcesoria

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon nie złapał więcej rysek niż do tej pory. Myślę, że może się to rysowac, przez śmieci i kurz dostający się pod tył etui. Osiada tak jakoś na rogach. Myślę, że bez folii wyświetlacz mógłby się rysować, choć nie jestem tego pewien. Fotki jak nie zapomne zrobie jutro, bo dzisiaj przy sztucznym świetle mogą wyjść nierealistyczne. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi