Skocz do zawartości
pavlo009

Tylna klapka

Rekomendowane odpowiedzi

Drako
    Ja osobiście nie wkładam telefonu do żadnych trumienek bo jest tak cienki, że mieści mi się w każdej kieszeni. Szkoda mi tracić jedną z jego podstawowych zalet.

Ale zerknijcie do firmowego sklepu LG, gdzie jest oryginalny Hard Case za 29 zł + wysyłka.

Po co jakieś wynalazki, skoro można mieć dedykowany oryginalny produkt i to w rozsądnej cenie? Do tego dobra folia i wystarczy kieszeń.

Jeśli ktoś to ma, to niech się z nami podzieli wrażeniami.

FUTERAŁ DO LG Swift Black P970 - LG Oficjalny Sklep Internetowy, Telefony, Akcesoria

Ktoś a forum już go ma i nie polecał, bo to podobno G jest...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Drako

Super leży ten case, dlatego już go zamówiłem i niedługo powinien być też u mnie... Jeśli się nie mylę to kupiliśmy u tej samej osoby i czy dostałeś w zestawie folię poliwęglan? Jeśli tak możesz coś o niej powiedzieć? Czy warto ją naklejać na ekran...?

Co do zdjęć, to chyba masz ustawioną manualną ostrość. Ustaw autofocus i wtedy ładne zdjęcia będą wychodzić, bo są rozmazane lekko przez brak ostrości właśnie... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To raczej wina aparatu bo autofocus jest włączony. mam też to folie jednak ni naklejałem narazie bo mam poprzednią z firmy 3m i jest super. tak kupiłem u tego całego użytkownika:p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    meeron

Darko, opowiadaj jak wrażenia :)

proszę o linka do tego pokrowca

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Drako

Pokrowiec spisuje się super! Ogólnie polecam kupić za te niecałe 20zł piano black silikonowy. Jest idealnie wycięty na kamerę i głośnikz tyłu, dobrze przylega i dzięki jego "grubości" robi warstwę ochroną, że telefon nie leży wyświetlaczem na stole tylko na tym pokrowcu dzięki czemu jest szczelina powietrzna ochronna dla LCD :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja miałbym prośbę o podanie grubości po nałożeniu pokrowca.

I jeszcze małe pytanko, jak myślicie, czy to nie jest to samo (mimo różnicy w cenie)?:

Etui Gumowane Back case LG Optimus Black P970 (1785020067) - Aukcje internetowe Allegro

ETUI FUTERAŁ GUMA PIANO LG P970 Swift Black +FOLIA (1763735573) - Aukcje internetowe Allegro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Drako

Powiem tak: Ja kupiłem od DANZBI (2 link?) i jestem super zadowolony, wykonanie świetne, ktoś z forum też od niego kupował... Ten za 5zł jakoś zdjęcia mnie nie zachęcają wygląda jak zrobiony z czarnej prezerwatywy taki miękki.. Do grubości telefonu doszło liczę ok 2-3mm (z tym, że jest "osłona" nad wyświetlaczem o której pisałem w poście wyżej). Ale i tak super leży w dłoni...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś zakupił już folię na tylną klapkę? Zakupiłem na przednią, ale w zestawie nie było niestety na tylną i muszę dokupić. Nie chcę żadnych kabur, casów, czy innych rzeczy, zabija to efekt elegancji telefonu, chociaż ten czarny co kolega wyżej pokazał zdjęcia, nawet całkiem spoko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi