Skocz do zawartości
wrubl

Brak możliwości odblokowania telefonu; uszkodzony ekran

Rekomendowane odpowiedzi

wrubl
    Napisano (edytowane)

Drodzy użytkownicy!
    Ostatnio w bardzo niefortunny sposób uszkodziłam swój telefon. Szybka została zbita, dotyk nie działa na tyle, aby móc odblokować telefon, aczkolwiek kawałek powierzchni działa na tyle, że mogę odbierać połączenia. Moja blokada to tzw. wzór - gdyby był to kod, bez problemu mogłabym dostać się do zawartości telefonu.

Do rzeczy - bardzo zależy mi na odzyskaniu informacji z telefonu (zdjęcia, kontakty). Próbowałam połączyć go za pomocą USB, lecz niestety - nie mam jak włączyć trybu umożliwiającego eksplorację pamięci telefonu - potrzebne jest do tego odblokowanie telefonu. 
    Czy jest jakaś możliwość zdalnego sterowania telefonem za pomocą komputera bez potrzeby instalowania apki?

Dodam, że w telefonie włączone jest wi-fi (ciągle słyszę i widzę przychodzące powiadomienia), połączony jest także z kontem Google. 

Bardzo proszę o pomoc! 

PS. Przepraszam za to, że post jest tak chaotyczny i jednocześnie proszę o jak najprostsze rozwiązania - jestem niemal całkowicie nieobeznana w tematyce technologii.

Z góry serdecznie dziękuję za jakąkolwiek pomoc!  

Edytowane przez wrubl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    plantator
    Napisano (edytowane)

Teoretycznie powinnaś mieć kontakty zsynchronizowane z kontem google, zaloguj się na swoją skrzynkę tym samym mailem który jest w fonie i w lewym górnym rogu pod logiem googla masz "Gmail" ze strzałeczką w dół, kliknij to  i będziesz miała kontakty, tam sprawdzisz czy są zsynchronizowane wszystkie ;)

Co do dostępu do reszty danych tu przyjść z pomocą mogłaby przejściówka usb OTG do której mogłabyś podłączyć myszkę i za jej pomocą sterować telefonem a za tym i odblokować go @@wrubl

Edytowane przez plantator

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wrubl
    Napisano (edytowane)

@@plantator

Sprawdziłam i niestety - nie są zsynchronizowane. Mogłam robić kiedyś jakieś synchronizacje, kopie zapasowe i tak dalej, nie byłoby teraz płaczu. Polak jak zwykle mądry po szkodzie. :'''')

Edytowane przez BeStionub
    Nie cytujemy postu poprzedzającego w całości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinadd

Czy ten telefon wspiera USB OTG jeżeli tak cóż szkodzi na przeszkodzie aby podłączyć myszkę i wtedy próbować coś kopiować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi