Skocz do zawartości
Koller

Co oznacza restrict "wake lock permission" - wyłączająca się karta w Operze.

Rekomendowane odpowiedzi

Koller
    Napisano (edytowane)

Jak mam to rozumieć? Rozwiązaniem problemów z wyłączająca sie karta w operze, które znalazłem na innym forum jest

"restrict wake lock permission (general not per app) for network location service"

Ograniczyć pozwolenia wybudzenia blokady? Czy jak to rozumieć Co to znaczy i gdzie to znaleźć 

Edytowane przez AALEKSANDRA
    Złamany pkt. 4.3 Regulaminu Forum. Tytuł tematu poprawiony ze względu na krótki staż użytkownika Forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Roy
    Napisano (edytowane)

Wyrwałeś wypowiedz z kontekstu, jakbyś napisał o co dokładnie biega i zapodał link do "innego" forum, gdzie znalazłeś rozwiązanie problemu może ktoś udzieliłby Tobie rzeczowej odpowiedzi.

IMO, Ograniczenie uprawnień wybudzania telefonu (ogólne nie per aplikacja)  dla sieciowej usługi lokalizacji, najprawdopodobniej w App Ops, ale nie podałeś szczegółów, wiec sam widzisz :)

Edytowane przez Roy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Roy
    Napisano (edytowane)

Post jest z 2014 dotyczy przeglądarki na silniku Geko,

Jeśli masz nową Opere to jest ona już na Chronium, więc nie musi być to solucją na ten problem, ale dla mnie z tego tematu tak naprawdę nic nie wynika.

Userzy zgłaszają, że mają dany błąd, asagrid w pierwszym poście proponuję rozwiązanie, które nie przynosi rozwiązania, dalej problem występuje.

Na końcu jest podane info, że naprawiono Ograniczenie uprawnień wybudzania telefonu (ogólne nie per aplikacja)dla sieciowej usługi lokalizacji i jeśli problem dalej będzie występować to można zglaszać problem na "bug tracker".

Update:

Tak sobie pomyślałem jeszcze.

Problem występuje Tobie na Operze mini lub Operze w trybie turbo, tak ?

Myślę, że sypanie tym błędem występuje podczas kompresji zawartości strony przez opera proxy z powodu ustawienia małego timeout`u przeglądarki.

U siebie na mini z geko też, czasem tak mam dla niektórych stron, ale u Ciebie wywala wtedy główną pierwszą zakładkę, co jest ciekawe.

Jakiegoś kluczowego rozwiązania na w/w nie mam, ale ja to spróbowałbym wyczyścić dane aplikacji opera i zobaczył efekty.

Edytowane przez Roy
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Koller

@@Roy opera zwykła bez turbo.. w sumie to była opera beta. na normalnej tez jest ten blad ale raz na ruski rok jak jest cos pamieciozernego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Roy

@Koller

W opera:config

próbowałeś wydłużyć czas ładowania w Loading timeout tak na 60 s,

oraz włączyć użycie bitmapowych trzcionek w Use bitmap fonts for complex scripts - YES ?

Zrób w/w myk i poobserwuj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi