Skocz do zawartości
x7nofate3

LG Optimus 3D, posiada gorilla glass??

Rekomendowane odpowiedzi

tu mozna zobaczyc test na wytrzymalaosc wyswietlacza>>> ttp://www.youtube.com/watch?v=VOIbxFkDxMo, szkoda ze slaba jakos nagrania. I ciekawe na ile ten test jest wiarygodny??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    z tego co mi wiadomo to nie ma gorili glass, przynajmniej tak jest napisane na stronie Gorilli CORNING® GORILLA® GLASS | LG

Na tą chwile nie ma oficjalnej informacji czy posiada, czy nie. Oddział LG Włochy (na Twitterze) twierdzi, że ma, a oddział LG UK(ponoc ktos dostał taką odpowiedź email, ale nikt inny tego emaila nie widział na oczy :) ) twierdzi że nie.

Na strone Corning nie ma co zwracać uwagi, bo wielokrotnie informacje o danym modelu pojawiały się z opóźnieniem. Ile to bylo placzu z motorolami, htc itp.

Firma Corning nie produkuje szybek do konkretnych modeli, tylko sprzedaje całe tafle, a czy akurat LG zrobiło z nich szybke do 3D, linijke, lub ekierke dla uczniów, to dopóki nie zgłosi, to na stronie sie nie pojawi.

Równie dobrze, możemy na tą chwile się sprzeczać, czy za tydzień w czwartek, bedzie padać deszcz.

Edytowane przez marti701

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Swift Black, Swift 2x i Swift 3D (na zachodzie znane jako Optimusy) są wyposażone w Gorilla® Glass.

Źródło: LG Polska potwierdzone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    colin

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=9ELiw6F637Y&NR=1]Ten link [/ame] nieco bardziej wydaje się życiowy, jeżeli chodzi o crash test :) i na pewno jest lepsza jakość :)

ps: camel mnie rozwalił i komentarz testującego... bezcenny :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie jest już tyle rys ze głowa mala. Ta gorilla glass w tym tel to chyba jakies chińskie szklo

sent from LG OPTIMUS 3D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    U mnie jest już tyle rys ze głowa mala. Ta gorilla glass w tym tel to chyba jakies chińskie szklo

sent from LG OPTIMUS 3D

U mnie to samo, po około 3 miesiącach używania rysek się narobiło bardzo dużo. Właściwie to nie wiadomo skąd... Mojej dziewczyny SGS na plastikach podrapany, bo już lądował na betonie, a ekran elegancki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ygrek

Fakt faktem rysy się pojawiają, a nie męczę go za mocno, to chyba tylko jakiś marketingowy "kau".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie zauważyłem taka grubą rysę na samym środku ekranu... nawet jak to pisze to ja cholerę widać. Jeśli to jest gorilla glass to chyba ktoś jakoś odwrotnie to przymontował.

Sent from my LG-P920 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi