Skocz do zawartości
gracekxp

jak wgrać rom do sensation? krok po kroku

Rekomendowane odpowiedzi

gusiu

Żeby wygrać inne romy musisz mieć rota a to oznacza utratę gwarancji, ale zawsze można wrócić do oryginału i mieć gwarancje .

Wysłano z Desire HD z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[Guide]Guide to S-off, Installing ClockWorkMod, Permanent Root & Flashing (noobproof) - xda-developers

S-OFF! :D Działa!

---------- Post dołączono o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Jest udało się! Bezpiecznie mieć S-OFF i nowy rom, super! Jak macie jakieś pytania, piszcie :) ja w 2 godziny sobie poradziłem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaW

A jaki ROM-ik wgrałeś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[ROM] LeeDROiD Sensational V1.0 - 22nd July | APM | CRT | OverScroll | FAST & STABLE - xda-developers

LeeDROiD Sensational V1.0

Wszystko ładnie śmiga, i całe CWM Recovery i superuser, wszystko idealnie, o wiele lepiej niż oficjalny rom, i bez śmieci, od razu nie mam loga Vodafone przy boocie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    [ROM] LeeDROiD Sensational V1.0 - 22nd July | APM | CRT | OverScroll | FAST & STABLE - xda-developers

Wszystko ładnie śmiga, i całe CWM Recovery i superuser, wszystko idealnie, o wiele lepiej niż oficjalny rom, i bez śmieci, od razu nie mam loga Vodafone przy boocie ;)

okej pobralem ten link z xda i jak to zainstalowac na moim sensation? nic w nim nie grzebalem od nowosci, sa jakies kroki jakie musze wykonac przed wgraniem tego nowego romu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaW

Ja zamieniłem Vodafonowy ROM na oficjalny HTC, głównie dlatego, że na Vodafonowym nie działały mi MMS-y (mimo wielu prób ustawień). Przy okazji mam język polski, co mi się wydaje dziwne po bardzo dłuuugim czasie działania na telefonach z systemem po angielsku :)

W każdym razie wszystkim "Vodafonowcom" polecam zmianę ROM-u na firmowy HTC, warto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No przecież wszystko jest opisane w pierwszym poście ;) czysto i jasno

Na początku musisz: Revolutionary

Generujesz sobie kod, no wszystko ładnie wyjaśnione, przejrzyście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dexter

S-OFF poprzez revolutionary.exe i automatyczne wgranie recovery CWM, wrzucenie zipa wybranego romu (chyba kazdy ma SU i busyboxa od razu) i instalacja poprzez CWM - prosciej byc nie moze. ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kacpi

Mam takie pytanie - od razu przyznaję, ze nigdzie nie szukałem.

Skąd ściągnąć oficjalny rom htc ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x