Skocz do zawartości
Piotrek Gałus

SONY XPERIA V - zawiesza się na zgaszonym ekranie.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z moją Xperią V. 

Można jej używać ile się chce pracować, oglądać, grać. Raz włączyłem relacje na żywo - twitch i działał około 10 godzin i wszystko w porządku. 

Problem pojawia się gdy zablokuję telefon. Po zablokowaniu telefonu wkładam go do kieszeni i np gdzieś idę, za np godzinę wyjmuję chce odblokować a telefon nie reaguje na żaden klawisz. Muszę wyjąc i włożyć baterię i włączyć telefon. Dzieje się tak cały czas.

Dodam że jeżeli telefon się zatnie to gdy dzwonię z telefonu brata na mój to sygnał dzwonienia jest a na moim nic się nie pojawia nadal jest zawieszony to samo jak podepnę ładowarkę nie reaguje na nią podczas gdy jest zawieszony.

Proszę o pomoc. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wacuso

Hej

W pierwszej kolejności przywróć ustawienia fabryczne (tylko kopię sobie kontaktów itp. zrób ) i wtedy test. Obstawiam, że masz dużo dziwnych apek.

Jeżeli nie pomoże to można spróbować wgrać andka od zera (może masz roota... i coś się zwaliło).

A jak czysty soft nie pomoże to tylko serwis zostaje z dokładnym opisem co się dzieje.

Pozdrawiam

Edytowane przez wacuso
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ustawienie fabryczne przywracałem, aktualizowałem go przez kompa-  Sony PC Companion  (funkcją napraw telefon) i nadal to samo...

Nie wiem jak wgrać andka od zera

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi