Skocz do zawartości
Sylwek Perłowski

jak podłączyć pada ps3 do mk903v

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od pewnego czasu jestem posiadaczem mk903v rk3288, chodzi bardzo fajnie. Niestety napotkałem mały problem, a mianowicie nie moge sobie poradzić z podłączeniem joypada od ps3 poprzez bluetooth do dongla. Poprzez usb pad działa, natomiast gdy uruchamiam sixaxis to program ten wyłącza mi bluetooth. Możliwe, że dongle nie jest kompatybilny z tym programem, może ktoś już sie spotkał z takim problemem i może mi pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W aplikacji Sixaxis na andku masz na samym dole szarą czcionką napisane Local Bluetooth Adress. Po nim jest coś jak BC:XX:XX:XX:XX. Podłącz pada od ps3 do pc'ta przez USB. Pobierz to: http://www.dancingpixelstudios.com/sixaxiscontroller/SixaxisPairToolSetup-0.3.0.exei zainstaluj (zapewne będą się instalowały sterowniki 5-10min). Odpal na kompie to, co zainstalowałeś i tam będzie takie małe okienko, a w nim pole do wpisania. Wpisz wszystko to, co jest po Local Bluetooth Adress: w aplikacji w androidzie na samym dole (pamiętaj o dużych literach). Po tym fapnij enter na drewnianej klawiaturze XD Napis nad tym polem powinien zmienić się na ten, który wpisałeś. Odłącz pada, kliknij w androidzie przycisk start, a następnie włącz pada od ps3 tym środkowym przyciskiem PS. Na padzie powinna się zaświecić dioda 1. Teraz wszystko gotowe!

Jeżeli chcesz używać pada ps3 do konsoli, musisz włączyć pada, a następnie podpiąć go kabelkiem do ps3. Jeżeli konsola wyłapie pada, możesz odpiąć kabelek :) Gdybyś chciał znów grać nim na androidzie, powtórz procedurę od początku pomijając instalację programu.

To tyle (jeżeli pomogłem, to wiesz co postawić :>).

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi