Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Rekomendowane odpowiedzi

//Temat ten stanowi zbiorcze kompendium wiedzy jak i forum rozwiązywania problemów nakreślonych w nagłówku.//

Siema moja koleżanka zblokowała mi zte blada (Rysowanie wzoru) pojawia się komunikat o wpisaniu adresu mail ale go niestety nie pamiętam nie wiem co robić czy zanieś go do play czy oni coś zrobią?

Edytowane przez deus
    Aktualizacja tagów tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

więc . miałem hasło jako wzór na moim lg p350 i mój brat 2 letni bawił sie nim za moją nie obecnościom i kilka razy podał zły wzór .Piszę tera żeby zalogować się na konto google żeby odblokować go ale ja nie pamiętam nazwy i hasła konta proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:facepalm1: Jak można nie pamiętać loginu i hasła do emaila. Wejdź do siebie na pc na przeglądarkę to może masz tam login zapisany. Jak masz to przypomnij hasło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    salmar

Witam!! Mam taki problem że gdy zacząłem używać telefonu z andoidem zakładałem jakiś mail na google ale za nic nie pamiętam jaki. Miałem założoną blokadę przed niekontrolowanym użyciem i dziecko chcąc odblokować wielokrotnie wpisywało złe symbole. Obecnie mam zablokowany telefon i wyświetlony komunikat Nazwa użytkownika (e-mail) i hasło, a niżej opcja zarejestruj mam dostęp do internetu ale za nic nie pamiętam tego adresu email gdzie, ew z kim sie kontaktować w celu odblokowania telefonu?

a używam samsunga galaxy spica i5700

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodam, że Samsung Spica mozna zrobić Hard Reset przytrzymując "zieloną słuchawkę" + OK + "czerwoną słuchawkę" przez ponad 10s (najlepiej po wcześniejszym wyjęciu baterii). Powinno się pojawić menu z którego wybieramy reset.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi