Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Rekomendowane odpowiedzi

salmar

ok znalazłem ze w spicy wipe robi sie poprzez trzymanie kombinacji zmniejsz głośność + połącz+ zakoncz połączenie i niby zaczyna mi sie tel włączać a poźniej wyskakuje ikonka z wykrzyknikiem i telefonem nie mam żadnego menu może cos nie tak robie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ok znalazłem ze w spicy wipe robi sie poprzez trzymanie kombinacji zmniejsz głośność + połącz+ zakoncz połączenie i niby zaczyna mi sie tel włączać a poźniej wyskakuje ikonka z wykrzyknikiem i telefonem nie mam żadnego menu może cos nie tak robie?

Przeczytałeś w ogóle mój post?

Samsung Spica mozna zrobić Hard Reset przytrzymując "zieloną słuchawkę" + OK + "czerwoną słuchawkę" przez ponad 10s (najlepiej po wcześniejszym wyjęciu baterii).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

choć na spicy działał sposób szybkiego wybierania numeru 112 i próba zadzwonienia.

A w dziale romów i modyfikacji androida ktoś podał sposób jak przez adb usunąć blokadę. Ale nie bardzo mam czas teraz szukać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ktoś, tylko ja, nie w dziale Romy i modyfikacje, a w dziale Tutoriale :) Ale do tego trzeba mieć roota.

http://forum.android.com.pl/f14/root-wya-ae-czenie-zabezpieczonenia-telefonu-gesture-pin-password-lockscreen-93695/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, od kilku dni posiadam tablet Ideatab A2107A. Głupio się przyznać, ale dzisiaj zmieniłam wzór odblokowywania i zapomniałam na jaki. Po wielu próbach wyświetlił się komunikat "Zbyt wiele prób narysowania wzoru" i miejsce do wpisania adresu email oraz hasła. Kiedy wpisuję prawidłowe dane, wyświetla się informacja, że są one błędne. Co mam zrobić żeby odblokować tablet?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najprostsza opcja to przywrócić ustawienia fabryczne. Jeśli twój tablet ma na pokładzie CWM to zrobisz to w parę sekund :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze mówiąc to nie znam się na tego typu sprzętach... Nie chcę się zbytnio zbłaźnić moją niewiedzą, ale spytam: czym jest CWM i jak mam sprawdzić, czy to mam? Krok po kroku jeśli można...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi