Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@xperiagosc A nie wystarczy podpiąć go pod USB i wyrzuci mi wtedy nazwę na pececie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No w sumie, też racja. O tym nie pomyślałem.

Tapatalk + Samsung Galaxy J5 (SM-J500FN)

dodana zawartość

Ino nie jestem pewny, czy bez full wipe się nie obejdzie. Jak blokada w systemie jest, można bez wipe userdata flashtoolem wgrać soft. Ale jeśli gdzie indziej, to dane se w kosmos pójdą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Przeszukałam już masę wątków na forach polskich i zagranicznych i nie mogę znaleźć rozwiązania: Otóż kupiłam używany telefon Sony Xperia Z Compact i gdy wkładam swoją kartę (PLUS) to wyskakuje mi "Podaj kod odblokowywujący sieć" No to myślę, kurde simlock! Ale sprawdzając service info tym śmiesznym kodem, wyskakuje mi     [] SIM 0    czyli teoretycznie nie ma simlocka... Poprzedni właściciel nie umie mi odpowiedzieć na pytanie z jakiej sieci jest telefon (yyy ok...) gdzieś znalazłam, że hard reset czasami pomaga, mi nie pomógł... I moje pytanie brzmi: Co teraz? Jest ten simlock czy go nie ma? co mam robić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    No w sumie, też racja. O tym nie pomyślałem.

dodana zawartość
    Ino nie jestem pewny, czy bez full wipe się nie obejdzie. Jak blokada w systemie jest, można bez wipe userdata flashtoolem wgrać soft. Ale jeśli gdzie indziej, to dane se w kosmos pójdą.

Koledze nie zależy na danych ;). Także spróbuję.

Czarny Leon + Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A no to flashtool, i jazda z koksem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Witoslavski  "Xperia Companion, dajesz naprawa softa i jedziesz z koksem.

@Ryuuko1989  "Podaj kod odblokowywujący sieć" Oznacza że jest simlock, a jeśli pokazuje ten komunikat i do tego masz "0" tzn że ktoś błędnie wpisał kod 5x i zablokował telefon. Udaj się do najbliższego komisu niech sprawdzą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skolsiwo

@Ryuuko1989 na chwilę obecną ten telefon będzie działał jedynie w sieci, w której nie ma aktywnego simlock'a (macierzysta sieć).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    emziak

Witam,aż wstyd się przyznać,ale cóż.Dziś zmieniłem sobie kod Pin blokady ekranu którego niestety zapomniałem.
    Napewno są jakieś sposoby,żeby odblokować go bez straty danych,proszę o pomoc. :/

Edytowane przez skolsiwo
    Połączyłem z odpowiednim wątkiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, jest sposób.

Jeżeli kilkukrotnie źle wpiszesz ten pin pokaże się opcja (coś w stylu Zapomniałem kodu) i będzie trzeba zalogować się na konto Google.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mianowicie przejdę do sedna sprawy. Posiadam HTC One M9 i przy włączeniu telefonu muszę podać wzór blokady aby go odszyfrować. Następnie kiedy mam dostęp już do telefonu ten wzór jest nieprawidłowy i zmienił się dosłownie sam, telefon mam od niedawna, i używam tylko jednego wzoru od początku (niedawna tj. 2 miesiące). Na pewno go nie zmieniałem a zdziwiłem się ponieważ rano działał jeszcze normalnie, a zaraz po naładowaniu i załączeniu występuje taki błąd. 

Edytowane przez skolsiwo
    Połączyłem z odpowiednim wątkiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi