Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomniałem , stawiam piwo . Choć nie zawsze FRP blokuje . Na przykład u mnie nie ma :D 

Edytowane przez mobopx
    Usuwam cytat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Leshak

Ostatnio dla bezpieczeństwa zaszyfrowałem telefon, przy każdym włączeniu pyta mnie o wzór i generalnie odpowiada mi to. TWRP chcąc mieć dostęp do danych też wymaga podania wzoru. Problem w tym że podaję identyczny wzór jak ten do włączenia telefonu (w twrp nic osobno nie ustawiałem) i on nie działa, jest napisane jedynie "pattern failed, please try again" 

Pierwszy lepszy problem z systemem i utracę dostęp do wszystkich danych, bo nawet nie mogę zrobić backupu (co ciekawe mój poprzedni backup zniknął po szyfrowaniu)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SHINGO

Witam mam taki problem z którym nie mogę sobie poradzić.

Dlatego proszę o pomoc tu na forum w jego rozwiązaniu.

Do czego dążę otóż zakupiłem telefon marka i model telefonu opisany w tytule postu i po przełożeniu karty sim wpisuję kod do karty sim i po tym prosi cały czas o inny gdzie nie mam pojęcia jaki to jest.

Już próbowałem różnych typu 0000 , 1234 , itd.

Telefon jest na androidzie tylko mnie zdziwiło to że nawet po wyciągnięciu karty sim z niego i uruchomieniu go ponownie dalej pokazuje aby wpisać ten kod pin a nigdzie nie pisze w instrukcji jaki.

Myślałem że ma być to ten pin który jest przypisany do karty sim lecz ku memu zdziwieniu to nie on, niestety.

Liczę na pomoc w wyżej opisanym problemie i pozdrawiam.

Edytowane przez Mikel25
    Połączyłem Twój wątek z odpowiednim tematem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    deus
    8 godzin temu, SHINGO napisał:

po tym prosi cały czas o inny gdzie nie mam pojęcia jaki to jest.

Masz na myśli kod służący do odblokowania ekranu, nie karty sim. Jeśli telefon kupiłeś używany - poproś poprzedniego właściciela o podanie.
    Możesz też skorzystać z hard resetu, czyli przywrócenia całości do ustawień fabrycznych za pomocą Recovery, instrukcja tu: http://www.hardreset.info/devices/lenovo/lenovo-vibe-c2/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy dobry temat do tego ale spróbuje.

Chciałem sobie wgrać z sammobile oprogramowanie z t-mobile żeby mieć już nowego androida. Wszystko fajnie tylko początkowo zapomniałem hasła do konta google,odzyskałem je i ustawiłem nowe. Wyskakuje mi jednak że telefon chce konto które już było na tym urządzeniu. Przypomniałem sobie 2 inne konta oprócz tego które dosłownie 2 ni wcześniej było używane ale ich też nie akceptuje.

O co może chodzić, proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxprzemo

Zmiana hasła równa się 72 godziny blokady telefonu.
    Musi być konto które było ostatnio używane na telefonie więc przypomnienie sobie starego konta nic nie daje.

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    and482

Witam forumowiczow ;)   a co powiecie na uzywanie Octoplus ?? niby łamie hasla/pin  odblokowuje ekran w samsungach 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Witam

Potrzebuje pomocy. Nie pamiętam kodu blokady telefonu. Wiem ze musze zrobić hard reset ale nie mogę wyłaczyć telefonu bo też muszę wpisać ten kod. Macie jakiś pomysl na to?

Edytowane przez mobopx
    Połączenie wątków

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam takie pytanie czy da się zabezpieczyć telefon przed twardym resetem?

Dzisiaj dostałem nowy telefon (z hasłem) do zrobienia ale osoba poszła i miała wrócić za jakiś czas, karta sim była u mnie więc nie było jak zadzwonić (opisuje sytuacje żeby nie było że tel kradziony czy coś :P).

No to zrobiłem twardy reset i mam dostęp do telefonu więc tu moje pytanie z początku. Po co robić ten odcisk/hasło/pin/wzór jak 5letnie dziecko to odblokuje? Tylko tracimy dane ale telefon można normalnie użytkować itd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi