Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam piszez takim pytaniem,zrobilem reset calego androida w Samsungu Galaxy J3 i usunelo mi sie wszystko co bylo na nim a takze hasla zapamietane w nim. gdy wlaczam telefon wyskakuje mi cos takiego,zdjecia nizej. I niewiem co teraz. Moglby mi ktos pomuc 

Spoiler

IMG_20170609_181040.jpg

Edytowane przez Natan
    Dodano tag spoiler po połączeniu tematów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam  córka ablokowała sobie telefon przez zapomnienie hasła graficznego. Został w serwisie przywrócony do ustawień fabrycznych ale teraz jak się chcę zalogować na to samo konto , które było to pojawia się komunikat, że muszę poczekać 24h po zmianie hasła (bo też zmieniłam) ale czekam już 5 dni i to samo. Na konto w komputerze bez problemu się loguję. Dziwi mnie jeszcze jeden fakt ,...otóż w koncie google zauważyłam, ze są podłączone 2 takie same urządzenia - dwa samsungi A5, może tu jest problem? żadnego nie mogę usunąć.Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mik99

@bartek010894 spróbuj wcisnąć Power+Vol Down przez kilka sekund, telefon powinien wykonać reset i wtedy Volume Up+Home+ Power-jeśli zadziała to dalej sobie poradzisz bez problemu.

@Macias78 poczytaj w sieci o samsung bypass. Kiedyś przerabiałem podobny problem na S7. Niestety wiele osób na forum twierdziło poczekaj 48-72H na wygaśniecie blokady google i to nic nie dało. Musiałem odblokować urządzenie sposobem-takich fixów w sieci jest multum. 

@Dawid9405 JW.

Edytowane przez mik99

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam Xperie E3 zablokowaną wzorem, którego oczywiście nie pamiętam. Próbowałem zrobić twardy reset zgodnie z tym co piszą odnośnie tego modelu (np. tak jak tutaj link ), ale jak na razie wszystkie sposoby zawiodły. Również nie pomaga program Xperia Companion bo mówi, żebym odblokował urządzenie a wtedy będę mógł zrobić coś z oprogramowaniem.
    Co mogę więcej zrobić? 

Spoiler

sony.jpg

Edytowane przez Fenek
    Grafiki oraz zdjęcia wstawiamy w spoiler. (pkt 4.11 Regulaminu) Tu poradnik jak to zrobić: http://forum.android.com.pl/topic/228801-dodawanie-grafiki-zdj%C4%99ciowej-w-spoiler/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem gdzie założyć temat. Mam problem ze zmianą blokady ekranu na przesunięcie palcem, pisze mi w ustawieniach Wyłączone przez administratora lub ze względu na zasady szyfrowania albo magazyn danych logowania.

Edytowane przez jeronimo
    doprecyzowano tytul.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest inny sposób tak żebym nie stracił danych w telefonie  ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Natan

Zapytaj w temacie wyżej, po coś został podany. ;) 

A najlepiej to zgłoś swój pierwszy post, niech jakiś mod podłączy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 9.12.2017 o 14:37, Dawid Stankiewicz napisał:

Wejdź w ustawienia a następnie w zabezpieczenia i wyczyść dane o certyfikatach. Mam nadzieje że pomogłem. ;)

Dzięki pomogło. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi