Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

elgoo

Witam,

Czy jest jakaś komenda do wyłączenia blokady ekranu czy też załączenia wifi. Mam na myśli komendę, którą można wpisać do terminalu. Mam zrotowany telefon, który został zablokowany przez błędne wpisywanie wzoru i teraz system domaga się wpisania loginu i hasła Gmail. Jednak, gdy wpisuję poprawne dane system je odrzuca. Domyślam się, że dzieje się tak ponieważ telefon nie ma połączenia z siecią. System CM7 2.3.

Nie chce robić full vipe i jeżeli są jakieś inne sposoby na odblokowanie telefon to proszę o sugestie ;)

Edit:

Już sobie poradziłem i to bez full vipe.

Edytowane przez elgoo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć . Mam problem. Posiadam notebook omega oan 10 coś takiego : https://www.google.pl/search?q=noteb...ml%3B500%3B500 Zapomniałam hasła kreskowego,bo dawno go nie używałam, a swojego e-mail też nie .. czy jest jakaś szansa przywrocenia ustawien fabrycznych,czy zlikwidowanie tej blokady w postaci wzoru ? Nie mam również pojęcia jakie tu są kombinacje klawiszowe.. Bardzo proszę o pomoc !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    t34v2
    Jak więc wejść w to recovery?

Z przycisków mam

power

back

vol+

vol-

z tyłu reset

próbowałem chyba wszystkie możliwe konfiguracje i nie dało rady wejść w ten tryb.

9INCH-TWA0910,GSL3680,DM-ARD06,RTL8188-IVVI-LOGO - Télécharger - 4shared - Dust2Dust Dust2Dust

Wgraj to firmware przez live suite :) Mój ruszył

tak w ogóle to tutaj jest topic o tym tablecie:

Samsung galaxy Tab 3 P6100 China Tab Firmware Needed - GSM-Forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    meste

witam serdecznie , dostałem od dziewczyny tablet ( Shiru Shogun ultimate ) lecz go zablokowała wpisując nie prawdłowo kombinacje ekranową .

Loguje się na prawidłowe konto google.com lecz nie akceptuje .

Co mogę zrobić by odblokować tableta robiłem już kombinacje "On/off + Vol " i wyskakuje mi napis "RAMOS"

Dalej nie mam pojecia co jest grane .

Proszę o pomoc naprawdę dziękuje za odpowiedź !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kilker

Topic widziałem, soft też mam ale za cholerę nie mogę go podłączyć aby ruszyła instalacja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    meste

Witam czy jest ktoś taki dobry , że może poradzić jakaś metode ?

Bardzo ważne tableta mam nówkę prawie a potrzebny mi jest na uczelnie :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kilker

Może komuś się przyda, wgrałem LiveSuit

Gdy już wybierzemy obraz, system do wgrania w programie to zostajemy poproszeni o podłączenie tableta pod USB.

Podłączamy go wyłączonego z wciśniętym przyciskiem głośności + lub - nie pamiętam dokładnie. Dobrze jest go podłączyć tak zanim zaczniemy zabawę aby sterowniki się wgrały.

Co do firmware od Samsunga Tab 3 p6100 owszem póki co działa. Tylko ma dodatkowe opcje do karty sim i do aparatu z tyłu gdzie w chińskim tego nie ma.

Gdyby ktoś znalazł, lub miał oprogramowanie do niego bez tych bajerów to proszę o PW :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałam ten problem i z Wami podzielę się tą wiedzą...

Działa naprawdę... !

1.Przytrzymaj jednocześnie Przycisk Power i przycisk Home. (Ten na dole pomiędzy wracaniem i menu)

2.Poczekaj chwilę

3. Powinno pojawić ci się menu

4. Przyciskami Up Volume i Down Volume możesz wybierac opcje. Wybierz "Wipe danych / Reset fabryczny"

5.Następnie naciśnij przycisk HOME by zatwierdzić...

6. Potem znowu się pojawi inne menu, wybierz "tak - usunąć wszystkie dane użytkownika"

7.Gdy urządzenie się zresetuje, wybierz opcję "Reboot system now". Urządzenie włączy się, odblokowany, ale danych osobowe już nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    levy51

Albo tez .... Volume UP + Home + Włącznik Power. i tak trzymaj przez 2-3 sekundy i gitara :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    divx86

Witam mam problem, koleżanka dała mi do naprawy tableta Arnova 7C G3, który jest zablokowany hasłem cyfrowym.. i go nie pamięta.. :E (założyła hasło, nie używała tableta parę miesięcy i zapomniała). Już chyba wypróbowałem większość metod z internetu :(

W czym problem?

1. Recovery mode/menu nie działa - (Vol -) + (Power) = zapala się dioda, gaśnie, zaczyna wibrować i koniec

2. Na ekranie nie pokazuje opcji "Przypomnij hasło". Tylko opcja wpisania hasła, nic więcej.

3. Tablet ma oryginalny soft, nie jest rootowany.

4. Debugging mode - jest wyłączony

5. Po (Vol -) + (Power) komputer go wykrywa jako fastboot - ale to też nic nie pomagało, żadne programy itp.

Jakieś pomysły? Czy tabletem już lipa?

Może jakiś program bruteforce do PINu, ale też nie wiem jakiej długości jest hasło, a sama mówiła, że powyżej 4 - 5 znaków.. więc trochę by zajęło łamanie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi