Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam wielki problem mianowicie dziś bawiłem się telefonem i bawiłem się w rysowanie znaków zamiast go odblokować,aż sobie go zablokowałem, myślę sobie spoko bo znam hasło i będzie wszystko ok,ale nie,wpisuje na 100% dobre hasło,ale nie działa,skąd wiem że jest poprawne ? : ponieważ wpisywałem go dziś na stronie android market i działało i sprawdziłem, że właśnie do tego konta mam przypisany telefon.Wiem, że można zrobić hardreset ale tego bym naprawdę nie chciał.

Dodatkowe(myślę że istotne) informacje :

Model : Samsung Galaxy Ace : GT-S5830i

Telefon posiada ROOTA !!

Z góry dziękuje i pozdrawiam, Cris .!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sendox

Jeżeli dobrze zrozumiałem to telefon chce od ciebie hasła do konta google? Jeśli tak to chyba nic nie stoi na przeszkodzie żeby odzyskać hasło do konta google i je po prostu wprowadzić do urządzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak chodzi o konto google ale haslo ktore wpsiuje do tego samego konta na komputerze dziala a na telefonie nie, nie przeczytales uwaznie ;d

DALEJ PROSZE O POMOC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Notatka od Moderatora: delibear
    wykrzyk.png Nie krzyczymy na forum. Jak ktoś będzie umiał, to na pewno pomoże
    Edytowane przez delibear
    modnote

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    haz111

1) Telefon jest podłączony do internetu? 2) Zmieniałeś hasło do konta google od czasu pierwszego zalogowania się na telefonie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1.Telefon nie jest podlaczony

2.zmienialem tez myslalem ze jest to problem bo haslo moglo sie nie zaaktualizowac ale wpisywalem wszystkie opcje moich hasel i nic nie wiem co robic

Gdzies bylo o jakims programie PCC tylko nie wiem jak to znalezc bo pod taka nazwa nic nie ma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to jak telefon ma przeprowadzić weryfikację, skoro nie jest podłączony do internetu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przypominam sobie ze kiedys juz mialem taka sytuacje i polaczenie internetowe nie bylo konieczne,wystarczyly dane zapisane w telefonie.Naprawde nie ma innych mozliwosci ? ;///

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musi byc podlaczony do neta,niestety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pobierz Odina dla swojego smartfoniacza, pobierz soft dla niego (o ile zostawiłeś debugowanie USB włączone), pobierz kernel, w odinie zaznacz opcję flash, daj do bootloader kernel, do PDA daj sobie system. Przed operacją włącz sobie tryb Recovery, nie wiem ja wiem że w Szajsungach to jest wyłącz fona, przytrzymaj przycisk vol - home i power i przytrzymaj. Potem dajesz w takim menu vol up i powinien się w dolnej części ekranu napis "don' t turn off target czy coś takiego, podłącz fona przez usb. W oknie komend odin powinien się pojawić napis "Added!" i teraz start. Pamiętaj tylko, to usuwa WSYSTKO z fona i dostajesz dziewicę! Dla pewności daj jeszcze plik .PIT jak masz kartę pamięci, bo mi wcześniej przed nowym romem pokazywało 1.18 gb a teraz 0b i nawet sms nie mogę odzczytać właśnie się tym zajmuję :> Mam nadzieję że pomogłem :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    say73

@up

Po co to wszystko robić w takiej sytuacji? Wgraniem softu nie zdejmuje się blokady z tel. z zachowaniem danych. Mozna sobie tylko kuku zrobić gdy jest się zielonym w tych sprawach. By wyczyścić tel wystarczy wipe z recovery.

Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi