Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry! Posiadam problem z moim tabletem (Shiru Shogun 10), a mianowicie założyłem kiedyś blokadę symbolu, której nie pamiętam. Chciałem zalogować się przez Google, ale nie ma takiej możliwości, ponieważ nie mam włączonego wifi. Potrzebuje łatwego sposobu na ominięcie lub całkowite wyłączenie blokady. Od razu zaznaczam, że nie znam się na ROOT'ach itp. Z tego co mi wiadomo, da się zdjąć blokadę przez Recovery Mode, ale problem tkwi w tym, że nie wiem jak w taki tryb wejść. Jeśli ktoś podałby jakieś rozwiązanie tego problemu, byłbym bardzo wdzięczny. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Matt23

Taka czynność wymaga custom recovery. Jeśli jakiekolwiek recovery jest dostępne na Twój model telefonu, to musisz je gdzieś znaleźć i wgrać. Bez tego pozostają ustawienia fabryczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hinec

@2up

Poszukaj w googlach jak wejść w recovery i zrób wipe. Usuwa to wszystkie dane oprócz tych z karty sd.

@edit

W recovery wchodzisz trzymając kilka sekund Power+VOL UP aż pojawi się robocik, a potem znowu na power+vol up.

Wydrapane Trendem

@4up

W wielu telefonach wchdzi się inaczej w recovery. Poza tym takim sposobem wgrasz tylko soft a blokada zostanie :P

Edytowane przez Hinec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, zmagam się z telefonem DISCOVERY V5 i kodem oblokowania, próbowałem już wszystkich możliwych kombinacji, proszę o pomoc w odblokowaniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    souse

Cześć, wczoraj zmieniłem swój pin blokady telefonu i nietrafnie po chwili zasnąłem, obudziłem się z kompletną pustką - brak pomysłów jaki kod mogłem ustawić, próbowałem różne kombinacje i nic. Co polecacie zrobić żeby nie utracić gwarancji i odzyskać telefon?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Neo320

Przepraszam bardzo dołączę się do tematu. Nie trzeba odrazu ustawienia fabryczne przywracać. Wystarczy mieć root i ADB na kompie i wpisać w ADB

adb remount

adb shell rm /data/system/gesture.key

adb reboot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dankom

Witam mam galaxy ace 2 i zablokował mi sie musze wpisać hasło do gmaila niestety go nie znam czy moge jakoś odblokować tel bez utraty danych nie mam roota ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema. Mam problem .bo zapomnialem wzoru do smartfona goclever 450Q. Do odzyskania potrzebny jest internet a wifi nie da sie tak wlaczyc. Probowalem z karta ze pociagnie transfer ale nic. Da sie jakos zdalnie wlaczyc wifi w nim albo jak go zresetowac? Prosze o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam Troche Nie typowy temat.... ale nie wiem co mam zrobić....

zle wpisalam wzor, teraz mam zablokowany tel, aby go odblokowac musze sie zalogowac, jak wpisuje login potem haslo to nic sie nie dzieje.... i to jest telefon Xperia Tippo... .. Ile kosztuję naprawa ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi