Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteście ostatnią moją deską ratunku- pomóżcie.

Mam Asusa Transformera TF101. Od jakiegoś czasu bawił się nim mój małoletni syn który ustawił sobie blokade dostępu do tableta poprzez ten "kropkowo-wzorkowy schemat" (aby odblokowac należy palcem po kropkach narysować wczesniej zaprogramowany wzorek. No i moja pociecha zapomniała jaki wzorek wcześniej ustawiła i po kilku błednych próbach wyskoczył komunikat że 5 razy błędnie podano hasło i jedyna możliwość odblokowania teraz to poprzez wcześniej skonfigurowane konto gmail ale i tutaj lipa bo albo haslo zle, albo login itd. Tak czy siak, mam tablet zablokowany i nie mam kompletnie pojęcia co dalej :( Nie moge nic na nim zrobić bo już po wlaczeniu wyskakuje ten wlasnie komunikat i lipa :(

Pomozcie proszę co mam zrobić aby odzyskać władze nad tabletem :( Jakiś reset skuteczny lub coś w tym stylu? Może mi całkowicie wymazać dane byle tylko tablet odżył. Pomożecie? Z góry dziekuje za wszelkie sugestie.

Edytowane przez Iceberg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

mam podobny problem, telefon zablokowany, e-mail i hasło do google znane, transmisja danych właczona, a ciagle komunikat "Nieprawidłowa nazwa użytkowanika lub hasło" a nad nim "zbyt wiele prób wpisania symbolu" co jest ciekawe, to przycisk pod miejscem na e-mail i hasło nie jest opisany ZALOGUJ, a ZAREJESTRUJ SIĘ. Da się coś z tym zrobic oprócz tawrdego resetu??

ps. sprawa dot. SAMSUNG GALAXY ACE 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arturd

Tylko Hard Reset miałem podobną przygodą z Alcatelem kumpla zablokowanym przez jego dzieci. Hard reset lecz danych z tela nie uchowasz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mój problem polega na tym że aby odblokować telefon(Lg p500) muszę wpisać maila i hasło ponieważ koleżanka za dużo razy próbowała narysować moje odblokowanie tel (9 kropek). Nie było by żadnego problemu gdyby nie to że nie pamiętam jaki mam tam mail. Co mogę zrobić aby odblokować telefon, dodam że jestem zielony w temacie telefonów itp. Z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

niebezpiecznik.pl/post/5-sposobow-na-obejscie-blokady-ekranu-w-androdzie/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam problem z telefonem ZTE Blade III

Ostatnio założyłem sobie wzór aby chronić swój telefon.

Jednak po paru dniach zapomniałem wzoru po 20 nieudanych próbach :(

zablokował mi się telefon ponieważ nie mam konta Google nic nie mogę zrobić słyszałem

o czymś w rodzaju formatu telefonu więc proszę pomóżcie a:x

Raz udało mi się włączyć opcje tego formatu jednak po zrobieniu tego co było w instrukcji na zapytaj.com pojawiła mi się biała tablica na czarnym tle na tej tablicy pisało FTM ;(

Jeszcze raz pomocy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BvCOR

Witam

Mój brat bawił się moim telefonem i wpisał kilkakrotnie razy źle wzór i zablokował mi telefon. Teraz aby odblokować muszę podać adres email i hasło. Oczywiście znam je ale nie można nic zrobić ponieważ telefon nie jest połączony z internetem.

Co mogę w takiej sytuacji zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    berez

Wysłałem Ci na PW instrukcje, które być może pomogą bez resetu do ustawień fabrycznych...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BvCOR

Nie wiem jak to zrobić. Problem jest jeszcze taki że ten telefon jest bardzo unikatowy Discovery V5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    berez

Zależy Ci na odzyskaniu danych z telefonu? Czy tylko na odzyskaniu sprawności telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi