Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

standardowy problem-standardowa sytuacja.ktoś próbował się dobrać do telefonu i w wyniku tego mam blokadę.w pamięci urządzenia znajdują się ważne dane i nie chcę ich stracić-czy jest na to jakiś sposób ? czy nie dałoby się wpisać danych google jeśli do telefonu włożyłbym kartę sim z pakietem,gdyż po przytrzymaniu klawisza power wyświetla m się info że tryb sieci danych jest włączony? mam galaxy mini2 bez roota

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartws

Witam, w moim galaxy s3 zmieniłem sobie pin blokady ekranu i zapomniałem jaki... pamiętam dane do konta google, ale nie wiem jak mogę odzyskać hasło poprzez to konto. Proszę o instrukcję jak doprowadzić telefon do takiego stanu, żeby dało się go odblokować...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem Wildfire od koleżanki. Próbowałem odgadnąć wzór jednak za dużo razy próbowałem. Musiałem wpisać maila i hasło. Wpisałem NA PEWNO PRAWIDŁOWE dane i hasło, mimo to nie da się go odblokować,Nie interesuje mnie czy skasuje wszystkie dane czy nie. Po prostu chcę go odblokować. To dla mnie arcyważne. proszę o pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Sprawca bólu - dwuletnia córka i oglądana świnka peppa (niech ją szlag trafi!). Córka wyłączyła telefon, włączyła - pojawiła się blokada ekranu - reszty się domyślacie.

Wpisuje dane z googla - ZONK ! Bo nie mam łączności z netem. Łączyłem się wyłącznie przez domowe Wi-Fi, którego teraz nie jestem w stanie uruchomić. Więc nie mam łączności z netem - telefon nie autoryzuje hasła z konta googla. Lipa maksymalna. Na telefonie mam mnóstwo ważnych danych - za skarby świata nie chcę ich tracić. Telefon to HTC One S, nierootowany (taki jak fabryka dała).

Ktoś ma sposób jak w takim stanie wymusić na telefonie łączność z WIFI ?

Pozdrawiam, Jarek

Edytowane przez chojnak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hancia

córka zablokowała mi tel.samsung gt-i5500 robiłam wszystko ukazało mi się tylko żółty trójkąt z androidem co mam dalej robić:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kilker

Znajomy podrzucił mi tableta zablokowanego wzorem.

Po uruchomieniu pokazuje się żeby zalogować przez konto google jak w większości przypadków nie pamięta go.

Z wifi się nie łączy, debugowanie chyba wyłączone ponieważ adb nie wykrywa urządzenia a po podłączeniu do kompa wykrywa jako masowe urządzenie magazynujące.

Tablet jest no name.

Informacje jakie mam z pudełka

Prezenter multimedialny

Polwell Sp. z o.o.

Wyprodukowano w PRC dla POLWELL Sp. z o.o.

Z instrukcji to:

Procesor Allwinner A13, Cortex-A8 1.2 GHz

Da radę coś z nim zrobić?

Na danych mi nie zależy wszystko było na karcie pamięci ważne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kochani to zalezy od waszych recovery (kazdy z was ma inne) wchodzimy w tryb recovery i wybieramy wipe data factory reset. skasuje to wszystkie dane użytkownika (przywróci wartości producenta) potem uruchamiamy ponownie może to zając chwilę wiadomo musi się ułożyć nasz swiezy system, ale potem nie ma problemu z niczym ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kilker

Jak więc wejść w to recovery?

Z przycisków mam

power

back

vol+

vol-

z tyłu reset

próbowałem chyba wszystkie możliwe konfiguracje i nie dało rady wejść w ten tryb.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Adwin

Witam,

koleżanka dała się pobawić komuś telefonem, a miała ustawiony wzór odblokowywania i ktoś był na tyle głupi że wpisywał go z 30 razy co doprowadziło do zablokowania telefonu.

Teraz zamiast wzoru odblokowania widnieje napis, aby zalogować się do konta gmail(którego nie pamięta (lol jak można nie pamiętać - to jej powiedziałem)) lub podać PIN zapasowy(?)

Telefon LG L3 II (e430)

Czy istnieje możliwość obejścia tego (na 100% nie ma włączonego debugowania usb) nie robiąc factory reset lub nie tracąc danych(sms itp.)

Edytowane przez Adwin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi