Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak więc wejść w to recovery?

Z przycisków mam

power

back

vol+

vol-

z tyłu reset

próbowałem chyba wszystkie możliwe konfiguracje i nie dało rady wejść w ten tryb.

posiadasz chyba pudełko z instrukcją prawda ?? a w google patrzyłeś ?? ja nawet nie wiem do czego szukasz wzoru odpalenia recovery

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kilker

pierwsze co to studiowałem tą instrukcję i nie ma w niej nic o tym

a to recovery po to aby przywrócić go do życia, wyczyścić

powoli próbuje szukać do niego nowego romu ale z tego co widzę, ciężko bo to jakiś chińczyki tani jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

poszukaj na forum wpisując markę i model. robisz wipe i po kłopocie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Jak w temacie

Proszę o pomoc..

Założyłam na męża tel blokadę - aby synek nie grał za dużo na telefonie jego model Sony Xperia Play

Zrobiłam jak u siebie najprostsza form. Czyli wzór

No i ku mojemu zdziwieniu u męża tel prosi teraz o maila i hasło!!!

U mnie - mam Xperie z

Tel piszę tylko ze próbę wzoru można dokonać po 30 sek

Proszę o pomoc - jak to teraz odwrócić

Wpisywalam męża mail Ale to bezskuteczne jest

Czy da się jakoś obejść tą blokadę aby dostać się do ustawień i ja wyłączyć albo chociaż maila wbić poprawnego

Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zielass

@Rusalka niestety tylko wipe data w recovery = utrata danych z pamięci telefonu.

Wyskrobane z mojego G300.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam jestem szczęśliwym posiadaczem alcatela idol lecz gdy byłem z kumplami pijany zmieniłem wzór i za nic nie mogłem go przypomniec i w pewnym momęcie nakazało mi wpisac gmail wiadomo to pamietałem no i wpisałem lecz gdy wpisuje poprawne hasło i gmaila ( sprawdzałem na kompie ) pisze nieprawidlowe haslo lub e-meil sadze iż dlatego ze nie mam połaczeni z internetem a nawet nie mam za bardzo jak właczyc ten internet gdyż gdy chce przesunac pasek z wi-fi lub przekazem danych nie da sie nie przesuwa sie i nie mam jak właczyc wi-fi POMOCY!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zielass

Miałeś włączone debugowanie usb ?

Wyskrobane z mojego G300.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie jestem pewny, ale chyba nawet dało by radę z poziomu pc... hm... android comander nasuwa mi się na mysl, niby program słuzy do instalacji oprogramowania, ale w tych wypadkach warto było by się temu przyjrzeć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Mam problem ze swoim tabletem (tracer OVO 1.2). Otóż pożyczyłam go siostrze, która 20 razy wpisała błędny wzór odblokowujący. Następnie wyskoczyło okienko, że mam się zalogować za pomocą konta google. Wpisuję właściwy e-mail i hasło, a mimo to tablet nie chce się odblokować (wyskakuje ponowna prośba o wpisanie danych). Jestem na 100% pewna swojego loginu i hasła. Mój tablet widnieje nawet w wykazie urządzeń, gdy zalogowałam się na swoim koncie google na laptopie.

Dodam, że grzebałam już w pomocy na stronie producenta. Pobrałam program livesuit 1.11 i niestety nie umiem go załączyć (może to wina windowsa 8). Bardzo zależy mi na czasie, więc proszę o pomoc :)

Dodatkowo próbowałam kompinacji POWER + Vol.+ , android leży na plecach i chyba czeka na rozładowanie baterii...

EDIT:

Problem rozwiązany! Polecam zapoznanie się z pomocą: http://help.tracer.pl/KB/Details/33/zapomnialem-jaki-mam-wzor-do-odblokowania-tabletu-co-mam-zrobic

Należy postępować według instrukcji, ale dodatkowo wbić szpilkę w otwór oznaczony na tablecie literką R.

Program livesuit zadziałał u mnie tylko na komputerze z oprogramowaniem windows XP.

Edytowane przez magdalenox

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam mam problem z telefonem discovery v5, ustawiłem blokade na wzór i dzisiaj młodszy brat bawił sie telefonem i mi go zablokował, hasło i maila znam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi