Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Patrzyłem. Robiłem. Żaden sposób nie działa.

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ludzie pomocy bo zwariuje. zapomnialem wzorka do odblokowania telefonu , przywrocilem ustawinia fabryczne i po uruchomieniu nie moge wejsc z konto google. pojawia sie komunikat ze jest nieznany blad i ze mam czekac 24 godziny. czekalem i nic to nie daje.  blagam o pomoc 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mjes

Siema ziomeczki,

Przyznaję, że nie mam pojęcia jak znaleźć odpowiedź na moje pytanie, chyba źle nazywam ten problem. Więc jeśli temat pojawił się na forum, proszę o linka.  

W każdym razie, babcia moja przeslodka lat 73 w jakiś sposób zablokowała telefon tak, jak blokuje się telefon przed złodziejem i nie może go odblokować. Była u operatora, który kazał jej odblokować go przez stronę "znajdź telefon", a tam niestety widzimy tylko opcje wyczyszczenia danych. Na ekranie pyta nas o hasło, babcia w swojej karierze założyła już 17 maili i jeszcze więcej kont na Facebooku, więc możecie sobie wyobrazić jak ogarnia temat haseł, wydaje jej się, że jepamięta, ale niestety nic nie wchodzi. Przerobilysmy już setki konfiguracji i nic.  

Pytanie brzmi, jak odblokować telefon, najlepiej z zachowaniem danych, który został zablokowany poprzez "znajdź mój telefon"? No w ostateczności możemy też te dane wymazać.  

Dziękuję za wskazówki!  

2019-08-19_22_08_00.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Zresetowałem telefon do ustawień fabrycznych i teraz muszę go odblokować, podając kod PIN. Wpisuję poprawny kod, jednak pojawia mi się komunikat "Niepoprawny kod PIN" i nie wiem, co zrobić.

System: Android 8.0 Oreo

Telefon: K&M Flow8

Edytowane przez kacper3100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi