Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

dpdp

Telefon ma dostęp do internetu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

niestety nie ma, gdy to sie stało miałem wyłączone wifi w telefonie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zielass

Albo unlock poprzez adb albo wipe data w recovery (utrata danych).

Wyskrobane z mojego G300.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dofgus

Gdy miałem takie coś potrzebny był hard reset.

LG stock 4.0

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dora11

witam prosze o pomoc zabloowalam tablet reset nie pomaga konta na gogle nie ma po podłaczeniu do komputera tablet ładuje sie ale komputer `go niewykrywa czytałam ze mozna odblokowac power i vol + tylko ze jak nie mam przycisku vol

prosze o pomoc czy jest jakas mozliwosc odblokowania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie. Tak jak w temacie, mam problem z zablokowanym ekranem z powodu zbyt wielu prob wpisania wzoru do odlbokowania go. Zapewne, jest to ktores z rzedu takie samo pytanie, ale szukalem juz w necie i niestety nie moge znalezc instrukcji jak sie tego pozbyc bez wizyty w serwisie. Posiadam SAMSUNG I5500 (Galaxy Europa). Prosze o pomoc jak odblokowac moj telefon, nie pozbywajac sie danych znajdujacych sie na nim o ile jest taka mozliwosc. Slyszalem cos o kombinacji klawiszowej, ktora nalezy zastosowac w takiej sytuacji. Moge dodac, ze po podlaczeniu do komputera telefon jest wykrywalny, moge z niego i na niego wrzucac pliki.

Licze na Wasza pomoc!

Pozdrawiam

Edytowane przez malyartur

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Mam problem takiego typu, otóż moja dziewczyna ma HTC One X, ustawiła sobie wzór na blokadę ekranu. Któryś z jej kolegów tyle wpisywał, że udało mu się go zablokować. Problem polega na tym, że nie ma dostępu do internetu. Tzn. dane mobilne są wyłączone i nie da się bez odblokowania ich włączyć a wifi niestety nie posiada [choć pewnie i z tym byłby problem, bo także nie da się włączyć]. Krótko, nie może odblokować telefonu, bo system nie jest w stanie sprawdzić czy hasło i login są prawidłowe :/ a posiada tam bardzo ważne dane [zdjęcia, kontakty, których nie synchronizuje z kontem itp] więc hard reset odpada.

Byłbym wdzięczny bardzo za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W takim przypadku bez wipe nic nie da się zrobić. Full Wipe nie usuwa danych z karty SD. Na przyszłość będzie telefonu pilnować, lub będzie uważała komu daje go w łapska.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Papis

Witam wszystkich Wczoraj córka dostała pod choinkę tablet tracer ovo 3.0 no i zablokowała go poprzez wzory wifi wyłączone pobrałem batch Tool ale mam win 8.1 i nie wykrywa mi tabletu przy przytrzymaniu volume + i power.Proszę o rady córka będzie bardzo wdzięczna Pozdrawiam:hurra:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bomba.

Miałem ten sam problem i też próbowałem tego nie udało mi się, są urządzenia na których nawet znając maila i hasło nie zadziała, ja musiała oddać na gwarancje, Pracownik tam mi powiedziała że kilkanaście razy dziennie dostają urządzenia z takim problemem. Mam nadzieje że pomogłem. ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi