Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Papis

może zna ktoś program do formatowania tableta w serwisie zapewnie mają że to oni potrafią

zrobić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, jeśli w złym dziale to z góry przepraszam.

Mam pewien problem (a właściwie brat) założył sobie kod (wzór) blokade i oczywiście zapomniał.

Teraz mam napisane: Zbyt wiele prób narysowania wzoru i linijki do logowania na konto google. Logowanie nic nie daje. Próbowałem już robić "wipe,hard reset" różnymi kombinacjami VOL up +home+on ale to nie działa, nie wiem czy zła kombinacja czy coś. Pomożecie? Da sie to w ogole zrobić i jak sie da to czy zostana kontakty?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, zły dział. Najprawdopodobniej musisz wgrać od nowa ROM (system) poprzez Odin, ale najpierw spróbuj tak:

-przytrzymaj przycisk zasilania/blokady ekranu, HOME i pogłaśniania jednocześnie

-odpali się tryb recovery/lub telefon zrobi hard reset

-jeśli odpali się recovery wtedy poszukaj wipe data, potwierdź przyciskiem zasilania

-jak się wszystko robi naciśnij reboot...

PS. po recovery porusza się przyciskami podgłaśniania i potwierdza prz. zasilania

Tak wygląda recovery:

post-201494-14255736918764_thumb.jpg

Edytowane przez xgrzesiox

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

w tablecie olofer justtab c743 zablokowanym wzorem

chce się zalogować poprzez konto Google i pokazuje mi błędne hasło

sprawdzałem na innym urządzeniu kilkakrotnie i dane logowania wpisuje poprawnie

lecz tu krzyczy ze blednę, możne to wina braku połączenia internetowego, nie wiem

w każdym bądź razie chce zrobić recovery i tu zaczyna się mój problem

bo wiem, ze trzeba "power" + "volume -" / "volume +" ale problem w tym ze tablet nie reaguje

próbowałem już 100 razy na różne sposoby, tablet nie reaguje

sam przycisk power działa bez zarzutu, ukryty w dziurce przycisk "reset" nic nie daje,

bo tablet uruchamia się znów z info o blokadzie wzoru i zalogowaniu przez konto Google

Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dofgus

Najpierw skonsultuj się z producentem i ludźmi odpowiedzialnymi za pomoc techniczną, powinni Ci pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam nie codzienny problem nigdzie nie mogłem znaleść odpowiedzi, wygląda to tak. Telefon jest zablokowany na wzór, którego nie pamiętam, wpisane było 20 razy. Próbowałem wejść do menu za pomocą kodu serwisowego nie działa, prawdopodobnie zły kod, próbowałem wgrać soft na nowo lecz problem.. nie mogę włączyć debugowania da się jakoś właczyć mając zablokowany ekran? Chciałem zresetować przez recovery lecz zainstalować można przez tylko flashtoola lecz potrzebne jest debugowanie, co zrobić? Będzie coś jeszcze z tego telefonu?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć . Mam problem. Posiadam notebook omega oan 10 coś takiego :http://www.tehnoms.net/imgs/slicke/b...-OAN10B_01.jpg Zapomniałam hasła kreskowego,bo dawno go nie używałam, a swojego e-mail też nie .. czy jest jakaś szansa przywrocenia ustawien fabrycznych,czy zlikwidowanie tej blokady w postaci wzoru ? Nie mam również pojęcia jakie tu są kombinacje klawiszowe.. Bardzo proszę o pomoc !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

bawię się trochę w programowanie i napotkałem taki "problem/utrudnienie" w telefonie HTC Desire X z systemem 4.1.1...

...przy zablokowanym ekranie (wzorkiem lub PINem) mimo włączonego debugowania brak jest możliwości połączenia się przez konsolę ADB SHELL przy połączeniu przez kabel USB ?

Ikonka od debugowania (robocik) pojawia się na ułamek sekundy po podłączeniu kabla i znika. Chwilę jest też w menedżerze urządzeń i również znika. Czy to jakaś wada softu czy zabezpieczenie HTC? Każdorazowe wpisywanie hasła jest trochę irytujące.

Zna ktoś możliwość komunikacji z konsolą w takim przypadku tj. bez każdorazowego odblokowywania ekranu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem mianowicie mam telefon goclever quantum 4, w 1 dniu wszedłem w ustawienia i zablokowałem telefon wzorem, i zapomniałem wzoru , konto w gogle było zakładane na szybko i też nie pamiętam. Czytałem coś na internecie o hard resecie, w wie ktoś jak to zrobić? Gdy klikam (vol -) + (power) wszystko jest po chińsku wiem że 1 to coś z głosem 2 zielony ekran. (vol +) + (power) android a nad nim wykrzyknik, gdy wchodzę w wipe reset data factory, i gdy w nią w chodzę pisze no comand. Proszę o pomoc jak zrobić ten hard reset ponieważ telefon miałem w rece z 2h tylko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi