Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

zlamek

Witam, jestem posiadaczem telefonu LG 4x HD, troszkę nie odpowiada mi ten telefon. Mianowicie nie działa mi przednia kamerka, czego mi brakuje a chciałem mieć, jeszcze to strasznie wkurza. Kupiłem go za 300zł, używanego i teraz próbuje sprzedać podobnie.

Chyba że ktoś wie co zrobić by działał aparat z przodu. Z szybkości telefonu jestem zadowolony tylko nie z tego aparatu oraz ładuje go co 5h

Jaki polecacie telefon podobny parametrami do tego, niekoniecznie ta sama marka, najlepiej używany lub nowy, jakiś typu overmax, lenovo, itp. 

Zależy mi na minimalnie dwurdzenioym procesorze, 1GB ram, grafice takiej by można było zagrać w NFS most wanted czy dungeon hunter 4, 4,5 lub 4,7 cala, przednia kamerka i żeby byl minimalnie android JB lub ICS i bateria by trzymała onajmniej 1 dzień bez ładowania

Edytowane przez zlamek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mazi292

W tej cenie to polecam ci bo powinieneś wyrwać na OLX bez problemu Samsung Galaxy S2, świetny telefon pomimo swojej daty wciąż nie jest taki zły... Duża ilość modów, ogrom romów..

Ew. nowszy LG L70 spełnia twoje kryteria w 100% jeszcze w dodatku ma standardowo KitKata 4.4.2

Zastanów się nad tymi bo to chyba najlepszy wybór, ja bym brał Galaxy S2 z racji że ma Super Amoled, świetny ekran, lg jeśli chodzi o ekran to bez porównania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adamo1139

LG l9 miałem i wydaje się spełniać wymagania, ma spory ekran. Może jeszcze LG f60. Ale tego telefonu nie miałem.

n€XU$4 + TT Pro OptiPng

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fonsz

Ja mam f60 jako drugi telefon i mogę go polecić.Wszystko chodzi płynnie,bateria dobrze trzyma,aparat w miarę okej.Na minus tylko 4gb wbudowanej pamięci (1,2gb dla użytkownika).Tylko jak piszesz,że chciałbyś grać w większe gry to będziesz musiał zostać na andku 4.4.4 i go pomodować trochę bo na 5.0.1 narazie niema takiej opcji.Przed kupnem jakiegokolwiek telefonu radzę zapoznać się z tematami w dziale o danym modelu:D

Wysłane z LG G2mini d620r za pomocą Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zlamek

A jakieś nówki za 300 do 400zł polecacie. Najlepiej jakbym kupił go w Media Markt, Neonet itp.  czyli w pobliskich sklepach z elektroniką. Nie chce zamawiać przez allegro już 2 razy zostałem oszukany więc nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adamo1139

Przez olx możesz kupić od kogoś z okolicy ;) te nowe za 3/4 stówy, to właściwie tylko prestigio, goclevery, myphony i kruger&matzy.jeżeli mogłoby być 400zł, to ja Ci mogę z czystym sercem polecić nexusa 4. Kupiłem pół roku temu że zbitym tyłem za 400, teraz widziałem, ktoś kupił takiego za 320. Świetny telefon w takiej cenie. Bateria jest nienajlepsza, ale wydajność i komfort użytkowania to jak najbardziej wypełnia.

n€XU$4 + TT Pro OptiPng

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zlamek

Myślę nad marką Kruger&Matz, może model Flow, Live 2 albo Honor Holly, oczywiście nówki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Live 2 spełniłby Twoje wymagania. Kolega ma i chwali sobie. Telefon działa płynnie i nie wiesza się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zlamek

Parametry ma fajne tylko mało pamięci dla mnie wolałbym 8 albo 16GB. Co polecacie, tylko nie lg znudziła mi się ta marka.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adamo1139

Pisałem wyżej, Nexus 4. Tyle w nim z LG... Nie podobny do reszty. Ma 14.7GiB wbudowanej pamięci.

<~~N4~~>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi