Skocz do zawartości
piosko5

Problem z GPS po zmianie softu

Rekomendowane odpowiedzi

Jakies 5 dni temu automatyczna aktualizacja zaproponowala nowy soft, pobralem go i zainstalowalem, ale nie poodba mi sie co wiecej nie dziala mi zadna nawigacja (tj nawigacja ciagnieta z neta dziala ) np Navigon i Sygic mozna normalnie zainstalowac ale po przy otwieraniu wyskakuje blad:SYGIC - "Aplikacja Mobile Maps 9 (proces com.sygic.drive) zostala niespodziewania zatrzymana. Sprobuj ponownie. W navigonie: Aplikacja Navigon (proces com.navigon.navigator) zostala niespodziewanie zatrzymana. Sprobuj poniwnie.O co chodzi ?? POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

i jeszcze jedno. jAK MOGE SPRAWDZIC DOKLADNIE JAKI OBECNIE POSIADAM SOFT I JAK SPRAWDZIC JAKI SOFT MIALEM NA POCZATKU CELEM PONOWNEGO ZAINSTALOWANIA. POMOCY

---------- Post dołączono o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

dopisze ze mam soft 2.3.3 ale chcialbym powrocic do poprzedniego customowego ale nie wiem ktora byla to wersja :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś się posypało przy aktualizacji. Wyczyść cały catch z tego programu, usuń sygic i zainstaluj na nowo. Powinno pomóc

Co do oprogramowania: menu->ustawienia->informacje o telefonie->informacje o oprogramowaniu.

hboot: Włączasz telefon (przycisk wyciszenia + power)

Co do cofania softu: http://forum.android.com.pl/f139/jak-cofnae-ae-aktualizacjae-androida-73014/

FAQ - http://forum.android.com.pl/f153/faq-htc-desire-23699/#post609983

Zobacz tutaj:

Aby powrócić do oryginalnego systemu swojej sieci musimy:

1. Slopiuj ważne dane z telefonu i karty SD

2. Upewnij się że telefon jest naładowany.

3. Utwórz kartę GOLDCARD według tego poradnika : Jak utworzyć GoldCard dla HTC Desire ze zdjęciami

4. Pobierz Narzędzie do Downgrade

5. Upewnij się że masz na karcie około 150MB wolnego miejsca.

6. Wypakuj Pobrany plik i uruchom win-dwon.bat

7. Podłącz telefon do komputera (na włączonym systemie)

8. Postepuj zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi przez program.

9. Masz teraz Androida 2.1, system będzie chciał się zaktualizować, lecz nie rób tego.

10. Na komputerze zainstaluj HTC Sync.

11. Jeżeli wczesniej podmieniałeś sterowniki na te z unrEVOked (przy robieniu roota) nalezy teraz uruchomić telefon w trybie hboot (vol down + power) ,podłączyć do komputera i aktualizować ręcznie sterowniki urządzenia HTC Bootloader. Przeglądaj mój komputer w poszukiwaniu... -> Pozwól mi wybrac z listy... -> znajdujemy urządzenia MyHTC. (Robimy to w menadżerze urządzeń).

12. Ściagamy plik RUU dla swojej sieci:

Orange

Era

Play

13. Podłączamy telefon do komputera w trybie HTC Sync.

14. uruchamiamy ściagnięty plik RUU i czekamy az instalacja dobiegnie końca. Nie ruszaj telefonu!

15. Masz teraz telefon w stanie pudełkowym ;p

Wszystko robisz na własną odpowiedzialność!

Stworzone przy pomocy poradników mike1986 i medive.

Edytowane przez [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak wyszyscic catch? jestem lamusem jezeli o to chodzi wiec łopatologia sie przyda tutaj. jezeli chodzi o nawigacje to 300 razy je odinstalowywalem, instalowalem usuwalem i kopiowalem ponownie na SD. nic a nic. problem wciaz wyskakuje.

POMOZCIE :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dziekuje bardzo. tyle ze jak odinstalowalem juz sygic i navigon to nie moge wyczyscic ich cache bo nie ma juz ich w aplikacjach. mam ponownie je zainstalowac i dopiero wtedy wyczyscic ? :(

---------- Post dołączono o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

odrazu pisze. zrobilem tak ze zainstalowalem ponownie nawigacje wyczyscilem cache i odinstalowalem, potem ponownie zainstalowalem i dalej wyskakuje ten blad. co moze byc tego przyczyna? jetsem bezsilny :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dalej nie kumam jaki jest problem. poczytalem i pisza tam ze koles zrootowal telefon i wgral customowy ROM i bylo ok. jak to zrobic na moim Desire Z ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi